LG esitleb nutikaid kodumasinaid

LG tutvustab peagi Lõuna-Koreas premium kodumasinaid, mis on varustatud revolutsioonilise HomeChat™ teenusega. HomeChat™ ühendab endas Natural Language Processing (NLP) süsteemi ja üle 300 miljoni kasutajaga LINE mobiilirakenduse, võimaldades seeläbi kasutajatel juhtida ja kontrollida oma LG kodumasinaid. Ettevõtte premium kodumasinad peegeldavad mugavuse uut taste, sisaldades järgmist: kaameraga külmik, pesumasin, mis võimaldab pesutsükleid distantsilt HomeChat™ teenuse kaudu alla laadida ja Lightwave ahi, millel on NFC ja WiFi tugi.

LG Smart Refrigerator

LG Quick Button võimaldab igale kodumasina enim kasutatavale funktsioonile kiiret ligipääsu. HomeChat™ võimaldab kolme erinevat režiimi: Vacation (eesti k.: puhkus), Away (eesti k.: eemal) ja Return-home (eesti k.: tagasiteel koju).

LG kõige arenenum külmik ühendab endas mitmeid läbimurdelisi innovatsioone, nagu näiteks Smart View. Tööstuse esimene sisseehitatud kaamera paikneb külmiku ülaosas, lubades kasutajatel saada oma külmiku sisust nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu täpse ülevaate. Kaamera lai nurk võimaldab näha ka külmiku alumistesse sahtlitesse. HomeChat™ abil saavad kasutajad selge ülevaate, milliseid sisseoste on vaja teha.

LG Smart Refrigerator

LG Smart Manager funktsioon muudab külmiku toidujuhtimise süsteemiks. Sisseehitatud LCD-ekraani või LG Smart Refigerator rakenduse abil saavad kasutajad külmiku sisust ülevaate ust avamata. Smart Manager Freshness Tracker võimaldab silma peal hoida toiduainete säilivusaegadel. Smart Manager teeb ühtlasi külmikus leiduvate toorainete põhjal soovitusi menüüks. LG unikaalne Health Manager koostab kasutaja profiilile tuginedes nii päeva- kui ka nädalamenüü. Sobiva toitumisplaani koostamiseks võetakse arvesse kasutaja vanust, sugu, kaalu ja pikkust.

LG Smart Refrigerator

HomeChat™ kasutajad saavad LG pesumasinat distantsilt juhtida ja nii võib näiteks töölt koju jõudes pesu juba pestud olla. Pesumasinale saab edastada ka päringu pesupesemise protsessi kulgemise kohta. LG nutikas pesumasin on varustatud puutetundliku ekraaniga, mis muudab sobiva pesutsükli valiku üle WiFi ühenduse mugavaks.

LG Smart Appliances with HomeChat 01

HomeChat™ ja Recipe Search abil saavad kasutajad LG ahjuga sobiva menüü teemal nõu pidada. Ahju on võimalik seadistada vastavalt ajagraafikule, et ahi oleks näiteks koju jõudes sobivas temperatuuris. Kasutajad saavad tellida oma nutitelefonile märguande, kui saadaval on uus retsept, et julgustada pereliikmeid uute toitudega katsetama.

Lisaks Koreale tutvustab LG oma uusi kodumasinaid peagi ka USA’s ja teistel võtmeturgudel.