LG esitleb Light+Building 2014 messil uusi valgustuskontseptsioone

LG tutvustab Frankfurdis 30. märtsist kuni 4. aprillini toimuval Light+Building 2014 messil oma uusimaid valgustustooteid. “Simply Smart in Lighting” slogani all esitleb LG täiustatud valgustustehnoloogiaid, mis keskenduvad muuhulgas nii energiasäästlikkusele kui ka kasutajamugavusele.

LG Smart Lamp Androidi ja iOS valgustirakendus ühendub Bluetooth’i kaudu nii nutitelefoni kui tahvelarvutiga ning on tasuta allalaaditav. Smart Lamp võimaldab üheksat erinevat režiimi, mida on võimalik kohaldada vastavalt kasutaja vajadustele. Näiteks Sleep Mode režiimi korral võib Smart Lamp rakenduse seadistada vastavalt inimese une- ja ärkveloleku ajale.

LG OLED Table Lamp

Teine innovaatiline valgustustoode on maailma esimene omataoline LG OLED Table Lamp, mis kasutab nõgusat OLED ekraani valgusallikana. Toote on välja arendanud LG Chem ning selles kasutatavad OLED ekraanid on paindlikud ja neid peetakse paljude poolt uue generatsiooni valgustitehnoloogia suunanäitajateks. LG OLED Table Lamp on muuhulgas juhitav distantsilt nutitelefoni või tahvelarvuti rakenduse kaudu.

LG Color Tunable Flat Light võimaldab vahelduvaid värve ja värvitemperatuure, mida on samuti võimalik nutitelefoni või tahvelarvuti rakenduse kaudu võimalik juhtida. Valgusel on inimeste emotsioonidele ja füüsisele teadupärast suur mõju ning antud toode taotlebki inimestele mugava ja meeldiva keskkonna loomist.

LG Lighting Control App

Täiustatud võimekuse esiletõstmiseks esitletakse kõiki tooteid LG Smart Home alal ning kasutades LG HomeChat™ teenust. HomeChat™ võimaldab kasutajatel valguse abil suhelda, kasutades selleks popolaarset rakendust nimega LINE. Kui kasutaja kirjutab näiteks “ma lähen välja”, siis küsib HomeChat™ rakendus automaatselt “kas lülitun turvalisuse režiimile?”. Kui kasutaja vastab jaatavalt, lülituvad majas tuled sisse ja välja juhuse alusel, justkui keegi oleks kodus.

LG LED Flat Light koondab ettevõtte täiustatud optikatehnoloogia, mis muudab toote võrreldes konkureerivate LED-valgustitega ligemale 70% õhemaks. Toode sobib ideaalselt enamiku elu- ka tööruumide valgustamiseks.

LG LED-T111 valgusti võimaldab võimsat valgustust ning sobib ideaalselt kaupluste ja teiste kaubanduspindade valgustamiseks, kus on prioriteediks energisäästlikkus.

LG LED Streetlights ja Downlights tooted on disainitud nii, et need vastaksid väga erinevate kasutajate vajadustele. Uus disain muudab tooted n-ö tulevikukindlaks, kuna vanemad osad ja komponendid vahetuvad hõlpsasti uuemate vastu. Uudne moodul-disain säästab ühtlasi tarbijate raha, kuna välja tuleb vahetada üksnes teatud osad. Toodete disain on minimalistlik ja funktsionaalne.