LG tutvustas Innofestil külmikuid

LG tutvustas 2014. aasta LG Innofestil Euroopa tarbijatele mõeldud külmikuid. 19. märtsil Veneetsias toimunud ürituse keskmes olid teiste toodete hulgas ka uued ja energiasäästlikud külmikumudelid, mis hoiavad toitu kauem värskena ning muudavad toidu hoiustamise ja säilitamise mugavamaks kui eales varem.

LG Door-in-door

Nutikalt disainitud komressor Inverter Linear Compressor säästab energiat

LG patendeeritud Inverter Linear kompressor on aidanud LG alumise sügavkülmaga külmikutel saavutada esmakordelt külmumisvaba energiatase A+++-10%. Kompressor loob väiksema sisemise hõõrdumise ning pakub täpsemat jahutuskontrolli, tagades sellega madalama energiatarbimise. Inverter Linear kompressoriga varustatud LG külmikud on vastavalt testide tulemusele 50% energiasäästlikumad kui tavalise kompressoriga külmikud. Tänu kompressorile püsib toit külmikus kauem värske, müratase on ligi 25% madalam ning külmik on vastupidavam. LG loodab, et Euroopa tarbijad on eriti huvitatud just ettevõtte saavutustest energiatõhususe valdkonnas, arvestades hiljutist elektrihinna tõusu. Veenev on ka Inverter Linear kompressoril e pakutav 10-aastane garantii.

Uuenduslik uks-ukses lahendus kiireks ja lihtsaks ligipääsuks külma õhku välja laskmata

LG eriti mugav uks-ukses ehk Door-in-DoorTM lahenduse abil on lihtsam haarata külmikust tihedamalt vaja minevate toiduainete järele. Lisa riiulipind annab kasutajatele võimaluse paigutada toiduained külmikus just nii, kuidas neile kõige mugavam on. Samuti aitab see vähendada külma õhu väljapääsu kuni 41 protsenti võrreldes külmiku põhiukse avamisega. See aitab hoida toitu kauem värskena kuna põhiust avatakse vähem ning temperatuurikõikumised on minimaalsed.

Nutikam hoiustamine suuremas ruumis

Õhem isolatsioonisein annab LG nelja-ukselisele külmikule rohkem hoiustamisruumi. Keskmine eraldussein, mis iseloomustab tavaliselt kaheukselisi külmikuid on kaotatud, andes veelgi rohkem ruumi toiduainete ja jookide hoiustamiseks. Lisaks pakub LG nutikas hoiustamissüsteem ruumi jagamiseks erinevaid lahendusi, mis aitab tarbijatel oma külmikusisu paigutada vastavalt oma vajadustele.

Intelligentne õhukorraldus, mis hoiab toidu värskena

Kõik LG külmikud on varustatud külmumisvaba funktsiooniga Total No Frost. Kui enamikel külmikutel jaguneb külma õhu sissevool ebaühtlaselt, siis LG arendatud lahendus pakub ühtlast jahutust kogu külmiku sisemuses. Tänu uuele Multi Air Flow süsteemile püsib liha ülemisel riiulil sama jahedana kui juurviljad alumisel riiulil. Lisaks eemaldab LG unikaalne võimsa ventilaatoriga õhufiltreerimissüsteem Pure N FreshTM külmikust lõhnad. Samal ajal lisades külmikusse värske õhu kanalite kaudu puhastatud õhku, mis hoiab toidu värskemana kauem, kui tavalistes külmikutes.

Mitmed LG külmikud sisaldavad ettevõtte innovatiivset Smart DiagnosisTM funktsiooni, mis aitab tuvastada tõrkeid seadmes ning lahendada erinevaid probleeme, mis külmiku kasutamisel ette võivad tulla.

Kitsa ehitusega külmikud võivad aeg-ajalt blokeerida külmiku ukse ning see ei saa täielikult avaneda. LG insenerid leidsid sellele probleemile lahenduse, nimetade selle Zero Clearance’ks. Zero Clearance uks on ideaalne väiksemates köökides, lubades külmiku alumise sügavkülma ukse avada 90 kraadise nurga all. See tähendab, et külmiku sahtlid saab täielikult lahti teha, muutes ligipääsu seal olevatele toiduainetele palju lihtsamaks. Lõpetuseks, sile ja kena lihtsalt kasutatav käepide, mis on kasutusel mitmetel LG külmikumudelitel, võimaldab külmiku ust avada pingutuseta.