LG tutvustab Innofest 2014 festivalil Euroopa turule mõeldud tooteid

LG tutvustab sel nädalal Itaalias Veneetsia linnas toimuval tootetutvustuse turneel LG InnoFest 2014 raames Euroopa tarbijatele mõeldud tooteid.  Uue slogani „Kõik on võimalik“ (It’s All Possible) all näidatakse erinevaid kõrgklassi tehnoloogiaid ja uuenduslikke disainilahendusi, mille eesmärgiks on tugevdada LG positsiooni Euroopas ning laiendada sidemeid kohalike partnerite ja ettevõtetega.

Möödunud kuul Istanbulis toimunud LG InnoFest 2014 avaüritusel osales ligi 300 sealse regiooni LG koostööpartnerit. Kolmas ja viimane InnoFesti üritus toimub aprillis Aasias.

LGE Innofest 2014

„InnoFest on meie võimalus näidata Euroopa tarbijatele meie tarbeelektroonika laia valikut,“ ütles Brian Na, LG Electronics asepresident ja Euroopa regiooni juht. „Euroopas edu saavutamine on tänases ärimaailmas globaalseks ettevõtteks olemise eeldus. Täname kõiki, kes LG InnoFest’il on osalenud ning ürituse kordaminekule kaasa aidanud.“

LG on näidanud oma pühendumust Euroopa klientidele, laiendades siinsel turul ULTRA HD ja OLED telerite valikut. Esimese 84-tollise ULTRA HD tutvustamine 2012. aastal ning suurima ULTRA HD OLED teleri tutvustamine 2013. aastal sillutasid teed plaanile tutvustada 2014. aastal kõigi aegade suurimat teleriseeriat – seitset 49-105 tollist ULTRA HD telerit. 77- ja 55-tollised OLED telerid on kindlasti sel aastal InnoFesti suurimad staarid. Et oma positsiooni Euroopa teleriturul tugevdada, plaanib LG suurendada siinse teadus- ja arendustöö mahtu ning alustadaULTRA HD ja OLED telerite tootmist Poolas.

LG tutvustas InnoFestil Euroopas esmakordselt ka webOS operatsioonisüsteemi nutiteleritele. webOS’i kasutusmugavus teeb nutiteleris sisu otsimise, teiste seadmetega ühendamise ning ka algse seadistamise väga sujuvaks ja lihtsaks. Operatsioonisüsteem webOS, millest oodatakse nutitelerite turu muutmist, lisatakse sel aastal üle 40-le LG nutiteleri mudelile, sealhulgas LG ULTRA HD, OLED ning CINEMA 3D Smart TV. LG InnoFesti külastajatel on võimalik oma silmaga uute LG telerite ning webOS’iga tutvuda, et näha, kui innovatiivne ning lihtsasti kasutatav nutiteler olla võib.

Lisaks meelelahutustoodetele esitles LG InnoFestil ka uusimaid energiasäästlikke Euroopa tarbijatele loodud kodumasinaid. Esiplaanil oli LG eestlaetavate pesumasinate kollektsioon, mis sel kuul Euroopas müügile tuleb. Antud pesumasinad on 40 protsenti energiaefektiivsemad kui A+++ mudelid, mis jõuavad Euroopasse esimese poolaasta jooksul. TurboWashTM ja TrueStreamTM tehnoloogiate abil vähendab pesumasin pesuaega 59 minutini, vähendab energiatarbimist kuni 15 protsenti ning vee tarbimist kuni 40 protsenti ilma keemiliste pesupehmendajateta ning puhastamises järeleandmisi tegemata.

LG näitas ka oma uusimaid energiasäästlikke külmikuid, sealhulgas alumise sügavkülmikuga külmumisvabasid mudeleid, mis on 10 protsenti efektiivsemad kui A+++ energiareitinguga, LG siiani parima reitinguga, külmikud. Tänu LG patendeeritud kompressorile Inventer Linear Compressor säästab külmik energiat, töötab vaiksemalt ning tagab tehnikale pikema eluea.

Lisaks tutvustas LG 2014. aasta InnoFest’il uusi LED valgustusega ja ühtlase kolmesuunalise pehme õhuvooluga õhukonditsioneere LG ARTCOOL Stylist Inverter V ning ARTCOOL Slim Inverter V konditsioneeri, mis pakub kombinatsiooni energiasäästlikkusest, vastupidavusest ning tervisekesksetest seadetest. LG kodupuhastuse lahenduste hulka kuulusid ka HOM-BOT SQUARE ning juhtmeta kaks ühes tolmuimejad. Loomulikult pälvisid LG Innofestil külastajate suurt tähelepanu LG revolutsiooniline G Flex painduv nutitelefon ning kantav fitness-seade Lifeband Touch.