LG pilguheit 2014. aasta trendidele

Kõikides valdkondades alates tehnoloogiast ja lõpetades meelelahutusega, tähendab uue aasta saabumine võimalust heita pilk põnevatele ja uutele trendidele. Tänavune CES mess keskendus uusimale tehnoloogiale ning LG esitles innovaatilisi tooteid, mis on 2014. aastal suunatud väga erinevatele võtmeturgudele.

LG webOS

LG esmaklassiline tehnoloogiaga tõstab telerivaatamise kogemuse sootuks uuele tasandile ja peegeldab ettevõtte posititsiooni juhtiva teleritootjana. Sel aastal on LG suurt tähelepanu pööranud ka kaasaskantava tehnoloogia väljatöötamisele. Selles postituse vaatame kõiki neid trende lähemalt.

Telerituru trend # 1 – kaasakiskuv pildikvaliteet

Kui mõelda hetkeks telerisoetamise protsessile, siis millistele teguritele üldjuhul enim tähelepanu pööratakse? Ilmselt on esimene valik pildikvaliteet, kas pole? Filmide ja videomängude sisu muutub üha interaktiivsemaks ning seetõttu kasvab nõudlus tõetruu pildikvaliteedi järele.

LG OLED TV

Tarbijate nõudlusele vastamiseks tõstis LG Ultra HD ja OLED teleriseeriate tutvustamisega CES messil telerite kvaliteedi uuele tasandile. Tooted pälvisid nii meediaesindajate kui valdkonna spetsialistide positiivse vastukaja.

LG tutvustas Ultra HD tehnoloogiat esimesena 2012. aasta augustis, esitledes tarbijatele 84-tollist Full HD resolutsiooniga UHD telerit. CES 2013 messil täiendas LG UHD telerite seeriat 55- ja 65-tolliste telerite võrra. 2014. aastal laiendas ettevõte oluliselt haaret ning pakkus tarbijatele valikut nõgusa ekraaniga UHD telerist lõpetades taskukohasemate toodetega. LG on muuhulgas loonud sidemeid erinevate telekommunikatsiooni ettevõtetega, et ühiselt arendada 4K sisu ning muuta see kättesaadavamaks veelgi laiemale auditooriumile.

LG Curved OLED TV

OLED telerite valdkonnas tõstab LG esile maailma esimese OLED telerite kogumiku – lame, nõgus ning nüüd ka 77-tollise painduva ekraaniga 4K OLED teler. LG painduva ekraaniga teler eristub konkurentidest innovaatilise ekraani poolest, mida saab kohaldada täpselt vastavalt vaatajate vajadustele. LG juhtpositsiooni tõestab ka elegantne Gallery OLED TV ja keskkonnasõbralik nõgusa ekraaniga OLED TV.

Telerituru trend # 2 – webOS platvorm ja nutikam kasutajaliides

Viisid, kuidas kasutajad Smart TV meelelahutust kogevad, on muutumas üha mitmekesisemaks ning LG on võtnud selles osas strateegiliselt õige suuna. LG webOS operatsioonisüsteemi eesmärk on muuta Smart TV kasutajakogemus lihtsamaks, sujuvamaks ja mugavamaks. WebOS platvormiga varustatud Smart TV telerid võimaldavad märkimisväärselt avaramat kasutajavabadust. Kasutajad saavad mugavalt surfata YouTube’is ning jälgida samal ajal mõne telekanali uudiseid. Kõik see on kõigest mõne kliki kaugusel ja Magic Remote pult muudab telerijuhtimise veelgi lihtsamaks. WebOS platvorm võetakse 2014. aastal kasutusele rohkem kui 70 protsendil LG nutiteleritest.

Vaata seda videot, et näha, kuidas webOS muudab teleri veelgi lihtsamaks:

Kantav tehnoloogia

Kantav tehnoloogia pälvis tänavusel CES messil palju tähelepanu. LG esitles CES tehnoloogiamessil esmakordselt fitness-tehnoloogia tooteid – liikumist monitoorivat käepaela LG Lifeband Touch ja pulssi mõõtvaid kõrvaklappe LG Heart Rate Earphones. Mõlemad tooted ühendavad endas disaini ja mugavuse, olles tervist monitoorides ka kasulikud.

LG Lifeband Touch liikumist monitooriv käepael ja LG Heart Rate Earphones kõrvaklapid on ideaalsed kaaslased liikumise monitoorimiseks ja isiklike eesmärkide saavutamiseks. LG fitness-tooted on stiilsed ning sobivad suurepäraselt igapäevase riietusega.

Ees ootab põnev aasta

See postitus andis ülevaate kolmest peamisest trendist, mille arengute jälgimine saab kahtlemata väga põnev olema. Ootame huviga, kuidas need innovatsioonid peegelduvad tegelikes toodetes nii käesoleval aastal kui ka tulevikus. Kuid need, kes ei jaksa oodata, leiavad endale kindlasti midagi uut ja vinget LG juba praegu saadaval olevate toodete seast!