LG tutvustas Korea turul LG G Pro 2 nutitelefoni

LG tutvustas Korea turul LG G Pro 2 nutitelefoni, mis sammub edukalt MWC 2013 tehnoloogiamessi parimaks nutitelefoniks kuulutatud G Pro jälgedes.  LG G Pro 2 on varustatud uute funktsioonidega, mis viivad kasutajakogemuse uuele tasandile.

LG G PRO 2

G Pro 2 nutitelefonil on 5.9-tolline Full HD IPS ekraan ning kõigest 3.3 mm paksune raam.  Võimas 1W Hi-Fi heli on koguni 30% valjem kui G Pro 2 eelkäijal. Et lihtsustada telefoni sisse- ja väljalülitamist, on LG insenerid välja arendanud unikaalse Knock Code™ funktsiooni, mis muudab telefoni kasutamise senisest veelgi lihtsamaks.

Knock Code™ funktsioon on populaarse KonckON funktsiooni edasiarendus, mis võimaldab kasutajatel telefoni sisse ja välja lülitada kasutades ühte 86 267-st “koputuse” kombinatsioonist.  Tänu LG nutikale algoritmile ja arenenud riistvarale, võib valitud kombinatsiooni sisestada mistahes ekraani alale ka siis, kui telefon on välja lülitatud.

LG G PRO 2

LG G Pro 2 on varustatud 13 Mp OIS kaamera ning täiustatud funktsioonidega, mis muudavad sisu jagamise lihtsaks. OIS-tehnoloogiaga varustatud kaamera võimaldab suurepärast pildi- ja videokvaliteeti ka liikudes ning hämarates valgusoludes. Kaamera taga- ning esiküljel asuvad sensorid muudavad kaamera tundlikumaks. G Pro 2 sisaldab muuhulgas järgmisi sisseehitatud funktsioone:

● 120FPS HD videosalvestus ja aegluuprežiim: 120fps HD videosalvestus, mis võimaldab videosid töödelda kolmel erineval kiirusel.

● 4K ULTRA HD salvestus: salvestab videod UHD žiimil ning võimaldab taasesitust 4K teleritel.

● Magic Focus: Kui pilt on tehtud, saab kasutaja enne salvestamist valida eelistatud sügavuse ja fookuse. Kasutajad saavad aktiveerida ka ‘All in Focus’ ikooni, mis seab fookuse pildi erinevatele punktidele.

● Natural Flash: Võimaldab tasakaalus värvitemperatuuri ning tõetruud pildikvaliteeti.

● Burst Shot: Võimaldab pildistada kuni 20 järjestikust fotot ning töödelda need automaatselt videoks.

● Gallery Collage: Võimaldab kasutajatel valida pilte oma galeriis ning luua nendest kollaaž, mida jagada oma lemmikkanalites.

Lisaks uusimatele täiendustele sisaldab LG G Pro 2 järgmisi täiustatud kasutajakogemuse funktsioone:

● Content Lock: Tagab kasutajatele parema turvalisuse, võimaldades salasõna abil lukustada faile, pilte, videosid ja memosid.

● Mini View: Võimaldab kasutatajtel LG G Pro 2 nutitelefoni mugavalt ühe käega kasutada, pakkudes sõltuvalt kasutaja eelistusest 3.4-4.7-tollist vaadet.

● Dual Browser: Jagab ekraani kaheks eraldi brauseriks, mis muudab veebis surfamise veelgi mugavamaks.

LG G PRO 2

LG G Pro 2 nutitelefoni kättesaadavus turgudel väljaspool Koread ei ole veel selgunud. Toodet on võimalik uudistada MWC 2014 tehnoloogiamessil Barcelonas.

Telefoni spetsifikatsioonid:

–    Kiibistik: Qualcomm Snapdragon™ 800 (2.26 GHz Quad-Core)

–    GPU: Qualcomm Technologies’ Adreno™ 330

–    Ekraan: 5.9-tolline Full HD IPS (1920 x 1080), õhuke raam

–    Mälu: 3GB DDR3 RAM / 16GB/32GB eMMC ROM / microSD pilu

–    Kaamera: Tagumine 13.0MP OIS+ / Eesmine 2.1MP

–    Aku: 3,200mAh (eemaldatav)

–    OS: Android 4.4 KitKat

–    Telefoni suurus: 157.9 x 81.9 x 8.3 mm

–    Kaal: 172 gr

–    Võrgustik: LTE / HSPA+

–    Ühenduvus: Bluetooth Smart Ready (BT 4.0) / USB / WiFi (802.11 a/b/g/n/ac) / NFC / SlimPort

–    Värvid: Must, valge, hõbe

–    Muu: Knock Code™, 1W Hi-Fi heli, sisu lukustamine