LG esitles CES 2014 messil stiilseid köögimasinaid

LG esitles CES 2014 messil LG Studio köögimasinate seeriat, mis kombineerib stiilse välimuse ning innovaatilise tehnoloogia. Sel aastal on LG ühendanud jõud sisekujundaja ning tootedisaineri Nate Berkus’iga, et üheskoos positsioneerida LG Studio nii esmaklassilise köögilahenduse kui ka personaalse lisandina igale kodule.

LG STUDIO

Berkus on auhindadega pärjatud sisekujundaja, telesaate juht ning New York Times’i üks edukaim autor, kes tegi koostööd LG Studio meeskonnaga, et pakkuda oma tuge ning nägemust eeskätt disainilahenduste osas. Oprah Winfrey saate kujunduseksperdina tuntud disainer aitab LG’l tulla vastu tarbijate vajadustele, pidades samal ajal silmas köögimaailmas valitsevaid trende.

LG Studio hõlmab kõiki kaasaegses köögis vajaminevaid köögimasinaid ning tarvikuid. Nii leiab valikust näiteks erinevad köögikubud, seinale paigaldatavad ahjud, pliidirauad, mikrouunid ja nõudepesumasinad. Unikaalse ning modernse välimusega LG Studio  seeria tooted täiendavad üksteist ning moodustavad köögilahenduse ühtse terviku.

LG köögikontseptsiooni kuulub muuhulgas kolme uksega külmik, mis on varustatud Door-In-Door kasutajasõbraliku lisaruumiga.  Lisaruum paikneb külmiku parema ukse sees, avanedes üksnes kerge nupulevajutusega. Door-In-Door annab ligipääsu kõige sagedamini kasutatavatele toodetele – lemmiksnäkkidele ja jookidele.

LG Studio külmikul on hea mahutavus ning see on varustatud mitmete nutikate funktsioonidega, mis abistavad kasutajaid igapäevatööde ladusamaks muutmisel. Uuel mudelil on innovaatiline SpacePlus™ jäävalmistaja, mis asetseb külmiku ukse sees, vabastades seeläbi väärtusliku ülariiuli.

LG Smart Cooling Plus™ tehnoloogia ühes unikaalse Dual Evaporators süsteemiga reageerib kiirelt niiskusetaseme ja temperatuuri muutustele, lihtsustades seeläbi toidu värskena hoidmist. Fresh Air Filter ja Multi-Air Flow süsteemid aga tagavad strateegiliselt paigutatud õhuavade kaudu selle, et toiduained oleksid pidevalt ümbritsetud jaheda õhuga.

Kõik Studio külmikud on ENERGY STAR® tähisega, mis markeerib nende energiasäästlikkust. Külmikute ehituses on kasutatud LG Inverter Linear kompressorit. Tootel on 10-aastane tootjapoolne garantii.

Tänu LG SmartRack™ süsteemile on nõudepesumasina sisemus märksa paindlikum ning pakub tarbijatele rohkem kasutusvõimalusi. See maksimeerib ka kasutatavat ruumi ning mahutab edukalt eripärase kujuga kausse, panne, kandikuid ning teisi esemeid. Samal ajal kui enamik nõudepesumasinaid on varustatud üksnes kahe korrusega, on LG TrueSteam™ nõudepesumasinatel reguleeritav kolmaski korrus, mis on ideaalne näiteks pannilabidate, kulpide ja salatitangide asetamiseks.

Pidades silmas erinevaid kokkamise stiile ning eelistusi, pakub LG Studio laias valikus kokkamiseks vajaminevat, sealhulgas nii gaasi kui elektriga pliidiraudu, ühe- või topeltseinaga ahjusid, erinevaid köögikubusid ning mikrouune. Gourmet Recipe Bank funktsioon hõlmab enam kui 100 retsepti, milles 42 on programmeeritud otse ahju. Lisaks võimaldab LG Studio moodul-disain seada köögilahenduse täpselt oma vajadustele sobivaks.