LG tutvustab elektroonikamessil CES maailma esimest kõik-ühes Chromebase lauaarvutit

LG tutvustab 2014. aasta jaanuaris tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) kõik-ühes lauaarvutit Chromebase, millel on Google Chrome operatsioonisüsteem.

Chromebase

LG Chromebase arvuti (mudel 22CV241) on varustatud Chrome operatsioonisüsteemiga, et tagada kiire, lihtne ja turvaline kasutajakogemus. Arvutil on 21,5-tolline Full HD IPS ekraan, hulganisti täiustatud funktsioone ning ruumisäästlik disain.

LG Chromebase kõik-ühes arvutil on varustatud mitmete Google’i rakendustega ning ühtlasi võimaldab see juurdepääsu tuhandetele Chrome Web Store’i veebirakendustele. LG Chromebase võimaldab kasutajatel kirjutada e-maile, luua dokumente ja lugeda värskeid uudised ning e-raamatuid. Lisaks on võimalik töödelda videosid ja pilte ning mängida erinevaid mänge. Tegemist on tootega, mille abil saab kasutada maksimaalselt selliseid Google’i teenuseid nagu Gmail, Drive, Search, Maps, YouTube, Play ja Google+ Hangouts. Kasutajate informatsiooni kaitseks on LG Chromebase lauaarvutil aga kõrge turvalisusaste. Lisaks väheneb automaatsete sisseehitatud uuenduste tõttu vajadus seadme manuaalse korrashoiu järele.

Chromebase “Auhinnaga pärjatud LG Chromebase arvuti esindab õnnestunud kombinatsiooni lihtsusest, võimekusest ja esmaklassilisest disainist,” ütles LG Electronics äri-IT osakonna juhataja Hyoung-sei Park. “Loodame, et LG Chromebase võetakse lisaks kodudele omaks ka koolides, hotellides, kõnekeskustes ja paljudes teisteski ettevõtetes.”

LG Chromebase riistvara peegeldab Chrome operatsioonisüsteemi võimekust ja lihtsust. Toode on sobilik nii isiklikuks kui tööalaseks kasutamiseks. Mitmekülgsel arvutil on 21,5-tolline Full HD (1920 x 1080) IPS ekraan, mis pakub tõetruid värve, head kontrastsust ning 178-kraadist vaatamisnurka. Neljanda generatsiooni Intel® protsessor töötleb rakendusi, mänge ja graafikat mängleva kergusega. Arvuti on varustatud 1,3-megapikslise veebikaamera ja mikrofoniga, mis muudavad videokõnede tegemise mugavaks. 5W sisseehitatud kõlarid tagavad aga selge ja võimsa heli.

Chromebase

2014. aasta jaanuaris Las Vegases toimuval elektroonikamessil CES saavad soovijad LG esinduses antud toodet ka oma silmaga näha.

Spetsifikatsioonid:

  • Protsessor: Intel® Celeron® CPU
  • Operatsioonisüsteem: Chrome OS
  • Ekraan: 21,5-tolline Full HD (1920 x 1080) IPS
  • Mälu: 2 GB
  • Mahutavus: 16GB iSSD
  • Pordid: HDMI-in, USB 2.0 x 3, USB 3.0 x 1, LAN
  • Lisatarvikud: Klaviatuur, hiir, juhtmekorrastaja