LG Chem esitleb uue generatsiooni akusid

Juhtiv akude tootja LG Chem alustab erikujuliste akude masstootmisega. LG Chem’i tulevikuakud saab kategoriseerida kolmeks: astmeline, nõgus ja  kaabelaku.

LG Chem’i Nanjingi tehases on astmelise disainiga akut LG G2 nutitelefoni jaoks toodetud alates juulikuust. Selle ehituses on kaks akut asetatud üksteise peale, mis annab tootele astmelise välisilme. Uuendusliku disainiga seadeldis on ruumisäästlik ja kohaldub suurepäraselt modernsete nutitelefonide painduva disainiga.

LG Chem battery

Nutitelefonide tootjad kasutavad teineteisest eristumiseks üha enam innovaatilisi lahendusi, sealhulgas nutitelefonide nõgusat disaini, mis tekitab seadmete sisse kasutamata ala. Astmelise disainiga akud on kohaldatud seda eripära silmas pidades, kasutades maksimaalselt olemasolevat ruumi ning suurendades seeläbi aku vastupidavust. LG Chem plaanib Nanjingi tehases alustada nelja ja enama astmega akude tootmisega.

LG Chem’i nõgus aku on disainitud spetsiaalselt nõgusate ja painduvate ekraanide nutitelefonide, kellade ja muude toodete disaini silmas pidades. LG Chem’i patenteeritud Stack & Folding tehnoloogia vähendab akule telefoni kumerast disainist tulenevat survet. Nõgusa aku masstootmine algas sel kuul ja seda hakatakse kasutama LG uusimate nutitelefonide ehituses.

LG Chem’i kaabelaku toodeti painduvate elektroonikaseadmete tarbeks. Toode ei kuumene pikaaegse kasutamise järel üles. LG kaabelaku on veekindel ja seda on mugav kasutada toodete puhul, mida kantakse kaela või randme ümber. Kaabelaku masstootmine algab lähiajal.