LG G2 nüüd Eesti turul saadaval

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas täna, et LG G2 nutitelefon on nüüd Eesti turul saadaval. LG G2 iseloomustab ettevõtte eesmärki luua tarbijakeskseid uuenduslikke lahendusi. Toode on kättesaadav üle Eesti alates oktoobrikuu keskpaigast.

LG G2 black

Uuendusliku disainiga LG G2 nutitelefonil on kõik nupud paigutatud seadme tagaküljele, jättes selle küljed vabaks. Rear Key kontseptsiooni väljatöötamisel lähtuti tarbijate seas läbi viidud uuringust, mille järgi on nutitelefoni külgedel asuvatele nuppudele ligipääs suurte telefonide puhul keerukas. Nuppude paigutamine tagaküljel ühtib kasutajate nimetissõrme loomuliku asupaigaga, mis muudab seadme käepäraseks. Lisaks selgus uurimusest, et nuppude ümberpaigutamise tulemusena vähenes telefonide mahapillamine kõne ajal hääle lisamise hetkel. Tänu KnockON funktsioonile piisab telefoni sisselülitamiseks kahest vajutusest nutitelefoni ekraanil.

Uuel telefonil on 5,2-tolline Full HD displei, mis on suurim 2,7-tollise laiusega nutitelefonide kategoorias. Lisaks on tänu LG uuenduslikule Dual Routing tehnoloogiale telefoni äärisraam vaid 2,65 mm kitsas. Seadme IPS tehnoloogia tagab hea graafika, täpsed värvid ning selge pildi.

LG G2 on varustatud Graphic RAM (GRAM) mälukaardiga, mis vähendab ekraani energiakasutust ooterežiimil kuni 26% ja suurendab seadme kasutusaega ligemale 10%. Nutikalt disainitud 3,000mAh aku on vastupidav. LG G2 nutitelefonil on tööstuse kõige arenenum mobiilne kiibistik, Qualcomm® Snap-dragon™ 800 protsessor.

Uus LG G2 on varustatud pildi optilise stabiliseerimise tehnoloogiaga, mille tulemusel on pildid selgemad ja teravamad ka liikudes või hämaras keskkonnas pildistades. Lisaks aitavad Super Resolution ja Multipoint AF funktsioonid hoida fookust.

Uuringud näitavad, et kõige sagedamini kasutatakse nutitelefoni sõnumite saatmiseks, sotsiaalvõrgustikes suhtlemiseks, navigeerimiseks ja helistamiseks. LG G2 telefonis on mitmeid praktilisi kasutajakogemuse funktsioone, mis keskenduvad nutitelefoni populaarseimatele ülesannetele. Näiteks Answer Me vastab pärast helinatooni vaigistamist automaatselt kõnele, kui telefon viiakse kõrva juurde. Guest Mode aga kaitseb omaniku privaatsust, kuvades vaid eelvalitud rakendusi, kui külalised kasutavad telefoni oma sekundaarse sisselogimise mustriga.

Põhiandmed:

 • Protsessor: 2.26GHz Quad-Core Qualcomm® Snapdragon™ 800 Protsessor
 • Displei: 5,2-tolline Full HD IPS (1080 x 1920 pikslit / 423 ppi)
 • Mälu: 32GB / 16GB
 • RAM: 2GB LPDDR3 800MHz
 • Kaamera: Tagumine 13.0MP koos OIS’iga / Ees 2.1MP
 • Aku: 3,000mAh
 • Operatsioonisüsteem: Android Jelly Bean 4.2.2
 • Suurus: 138,5 x 70,9 x 8,9mm
 • Värvid: Must / Valge

 

 • All T

  Millal on oodada uuendust 4.3 või 4.4 kitkat’i??