Saa tuttavaks nõgusa ekraaniga OLED TV disaineritega ja loe teleri saamisloost

LG Corporate Design Center on pingutanud selle nimel, et tuua tarbijateni ettevõtte disaini identiteet: „Love the Moment, Design the Story” (eesti k.: „armasta hetke, disaini lugu“). Selle identiteedi keskmes on tootega esmakordselt kokkupuutumise hetke väärtustamine ja toote disainimise protsessi maksimaalselt panustamine.

LG diasini identiteedi kesksed elemendid on ilu, mis peitub toote lihtsuses ja elegantne ning innovaatiline disain. LG disainile keskenduva video autorid on nõgsa ekraaniga OLED teleri disainerid, kelle kätetöös peegeldub LG disaini filosoofia.

LG

Nõgusa ekraaniga OLED teleri teekond algas lihtsa küsimusega: „miks peavad telerid olema lameekraaniga, kui maailm, kus me elame, ei ole sugugi ühetasane.“

See video annab aimu, milliseid jõupingutusi pidid meie disainerid uute väärtuste ja kogemuste väljatöötamiseks tegema.

Nõgusa ekraaniga teler – see oli pelgalt julge ja eksperimentaalne idee. Lisaks sellele soovisime teleri disainile senisest rohkem rõhku pöörata. Esimene etapp oli disaineritega kohtumine ja nende kogemustest osa saamine.

LG Curved OLED TV designers

Stereotüüpe purustava kumera OLED teleri disainimise märksõnaks oli innovatsioon. Kumera ekraaniga OLED teler on kõigest 4,3 mm paksune ja kaalub üksnes 17 kg. Crystal Stand telerijalg tekitab illusiooni, justkui hõljuks ekraan õhus.

LG Curved OLED TV

Video põhineb tegelikul teleri disainimise protsessil.

LG Curved OLED TV advertisement

See video meenutab meile, kui paljud erinevad inimesed nõgusa ekraaniga OLED teleri loomisesse panustasid. Meie eesmärk on visualiseerida need jõupingutused, mida täiusliku toote loomiseks tehti. Kuidas sulle meeldiks saada väike ülevaade sellest, mis võtteplatsil toimus?

Võttepäevad kestsid kaks päeva ja filmimine toimus Koreas ühes auditooriumis ja stuudios. Kõik disainerid olid filmimise tõttu väga elevil. Mitte keegi ei osanud oodata, et filmimine kaua aega võtab, kuid tegelikkuses kestsid võtted 18.00-09.00.

LG Curved OLED TV

Lõplik visioon on valmis ja meeskond on võtteplatsil ametis.

LG Curved OLED TV

Vanemteadur Sun-Ha Park paistab olevat kaamera ees veidi närviline.

LG

Filmimas diskussiooni stseeni … meil õnnestus tabada see hetk, kus loovprotsess oli parasjagu täies hoos.

LG7

Vanemteadur Joo-Gi Kim on karismaatiline isik!

LG8

Vanemteadur Bo-Deung Hwang saab direktorilt õpetussõnu.

LG9

Direktori assistent ja jumestaja hoidsid kõigel silma peal.

LG10

Lõpustseeni eest vastutas Corporate Design Center teadur Kang-Hee Cha.

LG11

„Curved OLED TV Design Story“ filmimisele kulus kaks päeva ja tulemuse viimistlemisele terve kuu. Kuigi iga disainimise protsessi paigutamine lühifilmi oli väga keeruline, tahtsime sulle näidata, kuidas idee vormub tegelikuks tooteks. Paljud disainerid töötavad uute innovaatiliste lahenduste nimel igapäevaselt jätkuvalt edasi, seega on põhjust põnevusega uusi huvitavaid lahendusi ootama jääda.

LG Curved OLED TV