LG tutvustab turvalist mobiiliplatvormi ärisektorile

LG teatas, et peagi on saadaval LG Gate – tehnoloogiate kogum, mis pakub lihtsat ja turvalist ligipääsu tööalastele allikatele mistahes asupaigast. Funktsioon võimaldab ettevõtetel tagada IT-lahenduste turvalisuse ja privaatsuse.

Tänapäeva ettevõtted rakendavad üha enam bring-your-own-device (BYOD) poliitikat ja LG Gate kombineerib seda Privacy & Business (P&B) Virtualization kasutajakogemusega. Selle funktsiooni abil on kasutajatel võimalik kasutada kahte operatsioonisüsteemi ühes nutitelefonis. Nii on lihtne hoida tööga seotud rakendused ja informatsioon isiklikest eraldi.

LG GATE

Lisaks Privacy & Business (P&B) Virtualization’ile toetab LG Gate ka selliseid funktsioone nagu Data Encryption, Microsoft Exchange ActiveSync, Virtual Private Network (VPN) ja Mobile Device Management (MDM). Optimaalse mobiilse keskkonna tagamiseks on LG teinud koostööd peamiste VPN ja MDM varustajatega. LG Gate on varustatud võimeka krüptimise tehnoloogiaga, mis tagab digitaalse materjali talletamise ja edastamise turvalisuse.

LG GATE

“Isiklike seadmete kaasamine töötegemiseks (ingl. k: bring-your-own-device ehk BYOD) on muutumas üha levinumaks ja töötajate nõudmised täiustatud mobiilsete lahenduste suhtes muutuvad järjest kõrgemaks,” ütles LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park. “LG Gate vastab nii ettevõtte turvalisuse kui ka üksikisiku privaatsuse vajadusele.”

Innovaatiline platvorm on esmalt kättesaadav USA’s LG G2 nutitelefonidele.