LG Optimus L9II nutitelefon nüüd saadaval ka Eestis

LG tutvustas hiljuti paljukiidetud L-seeria pere uusimat liiget – LG Optimus L9II nutitelefoni (mudel D605), mis on täiustatud versioon esimese generatsiooni Optimus L9 telefonist. Uus seade viib L-seeria nutitelefonide kasutajakogemuse uuele tasemele ning seda väga hea hinna juures.

LG Optimus L9 II whiteLG Optimus L9II nutitelefonil on 4,7-tolline True HD IPS ekraan, 1.4Ghz kahetuumaline protsessor 1GB muutmäluga (RAM), 8MP kaamera, 8GB sisemälu (microSD kaardiga võimalik kuni 32 GB) ning 2460 mAh aku. Lisaks on nutitelefon varustatud Infrapuna pesaga, mis muudab selle läbi QRemote rakenduse universaalseks puldiks.

LG Optimus L9 II black

L-seeria on tuntud oma laialdaste kasutajakogemuse lisade ning maitseka disaini poolest, mida ka uus LG Optimus L9II järgib. Telefoni stiil on inspireeritud LG Optimus G puhtast joonest – ümarad nurgad ning mustrilise struktuuriga tagakülg, mis tagab hea haarde. Lisaks on telefonis juba eelsalvestatud rakendused Qtranslator (ideaalne kaaslane reisil, mis pakub võimalust tõlkida kasutaja emakeelde võõrkeelseid sõnu, lauseid, fraase) ja Qslide (pakub võimalust mugavaks multitegumtööks, avades kuni kolm erinevat rakendust ühes aknas).

LG Optimus L9II (D605) põhiandmed:

  • Kiibistik: Kahetuumaline 1,4 GHz
  • Ekraan: 4,7-tolline True HD (1280 x 720/ 312 ppi) IPS
  • Mälu: 8 GB, MMC kuni 32GM, RAM 1 GB
  • Kaamera: 8.0 MP, autofookus, LED välk, BSI + 1.3 MP ees
  • Aku: 2460 mAh SiO+
  • OS: Android 4.1. Jelly Bean