LG täiendab IPS 21:9 UltraWide seeriat kõik-ühes monitoriga

LG esitles tarbeelektroonikamessil IFA 2013 IPS 21:9 UltraWide monitori (mudel: V960). Lisaks tutvustati ka uusi 29EA73, 29EB73 ja 29MA73 monitore. IPS 21:9 UltraWide tootesari pakub kasutajatele mitmekülgseid funktsioone, mis võimaldavad multitegumtööd ja täiustavad meelelahutuslikke kogemusi.

LG IPS Monitor EA73

IPS 21:9 UltraWide kõik-ühes monitor pakub kasutajatele 21:9 formaadiga kuvari eeliseid. V960 on mõeldud Windows 8 operatsioonisüsteemile ning on varustatud NVIDIA GeForce GT 640M graafikaprotsessoriga (GPU), mistõttu on see iseäranis sobilik arvutimängu- ja graafikahuvilistele. 29-tollisel ekraanil on ka Picture-in-Picture (PIP) võimekus, mis võimaldab kasutajatel surfata internetis ja vaadata telerit samaaegselt.

LG IPS UltraWide monitor EB73

29MA73 on varustatud TV tuuneri ning Extra View funktsiooniga, mis võimaldab kasutada teatud osa ekraanist telekava vaatamiseks või mõne muu rakenduse kasutamiseks. 29MA73 monitoril on ka ergonoomilise disainiga jalg, mida on võimalik seada kasutaja jaoks kõige mugavamale kõrgusele.

LG 29-tollise IPS 21:9 UltraWide monitoride tootesari muudab multitegumtöö mugavaks tänu laiale displeile, mis võimaldab ekraanile kuvada rohkem informatsiooni. Seadmed on varustatud 4-Screen Split ja Dual Link-up funktsioonidega. IPS 21:9 UltraWide seeria tooted ühilduvad Mac’iga ning toetavad Mobile High-Definition Link (MHL), HDMI ja DisplayPort funktsioone.

LG IPS ULTRAWIDE monitor

LG IPS monitoride kõrgetasemeline pildikvaliteet on pälvinud mitmeid sertifikaate ja tööstusharu aumärke, sealhulgas Saksamaa Plux X auhinna. LG IPS displei tehnoloogia kuvab realistlikke värve ja võimaldab laia vaatamisnurka, minimeerides seega pinget silmadel.