LG esitles uusi kodumasinaid ja Eco-Hybrid tooteid

LG esitles tarbeelektroonikamessil IFA 2013 laias valikus uusi 12 kg pesu mahutavaid pesumasinaid ning Eco-Hybrid pesumasin-kuivateid ja kuivateid. LG pesumasinad on suurimad oma kategoorias ja on varustatud 6 Motion Direct Drive ning TrueSteam™ tehnoloogiatega, mis kindlustavad seadmete töökindluse. LG uued pesumasinad on 40% energiasäästlikumad kui teised LG A+++ pesumasinad. Uued kodumasinad säästavad energiat, vett ja aega, tagades seejuures ka paremad tulemused.

LG New Eco Hybrid Washer Dryer

LG täiustatud 6 Motion DD (Direct Drive) mootor paneb trumli pöörlema erinevatel kiirustel eri suundades. Kui tavalised pesumasinad suudavad tsentrifuugida vaid ühel moel, siis 6 Motion DD kasutab kuut erinevat liigutust, et tagada võimalikult laia valiku eri kangaste parim ja hoolikam pesu. Kanga säilimisele ning põhjalikule pesule aitab kaasa ka LG Inverter Direct Drive tehnoloogia.

LG eestlaetaval pesumasinal on unikaalne  TrueSteam™ tehnoloogia. See sisaldab Steam Refresh funktsiooni, mis kasutab  plekkide eemaldamiseks vee asemel auru. LG TrueSteam™ tehnoloogia aitab kõrvaldada ka allergeenid ning pesuainete jäägid – ehk  tegurid, mis on seotud hingamisteede- ja nahaallergiatega.

LG Eco-Hybrid pesumasin-kuivatitite kasutajad võivad valida tavapärase kuivatuse ning õhkkuivatussüsteemi (ingl. k: Air-drying) vahel. Mõlemad valikud on mugavad, efektiivsed ning energiasäästlikud. Võrreldes LG tavapärase kuivatusviisiga võib LG õhkkuivatussüsteem säästa kuni 7000 liitrit vet aastas.

LG Eco-Hybrid pesumasin-kuivatid võimaldavad kuni 12 kg pesu pesemist ja 8 kg koguse kuivatamist, vähendades pesupesemise sagedust umebs 91 korra võrra. LG innovaatilised Dual Ball Balancer ja Damping System funktsioonid võimaldavad säilitada koormuse tasakaalu ning vähendavad ka müra.