LG esitleb nutikaid ja energiasäästlikke kodumasinaid

LG esitles Berliinis toimunud tarbeelektroonikamessil IFA 2013 uusimaid tolmuimejaid, külmikuid ja mikrouune.

LG Smart Hom-Bot

LG kahe uksega külmkapid on varustatud selliste lisadega nagu Door-In-Door – see on kasutajasõbralik lisaruum, mis paikneb külmiku parema ukse sees, avanedes ainult kerge nupulevajutusega. Door-In-Door annab ligipääsu kõige tihemini kasutatavatele toodetele – lemmiksnäkkidele ja -jookidele. Samuti tulevad süsteemiga kaasa sahtlid, mida on lihtne kohandada, nii et igal pereliikmel oleks külmikus oma isiklik hoiukoht. Madalamad sahtlid sobivad lastele, samal ajal saavad vanemad kõrgematel riiulitel neid oma soovi järgi sättida. Door-In-Door vähendab ka külma õhu väljavoolu, muutes nõnda külmiku keskkonnasõbralikumaks. Smart Diagnosis™ funktsioon teavitab kasutajaid koheselt, kui seadmel esineb rike.

LG Door-in-Door

LG uus KOMPRESSOR FOLLOW ME™ on maailma esimene tolmuimeja, mis automaatselt järgneb selle kasutajale, kasutades selleks automaatset kohatundmise ja aktiivse isejärgneva ratta tehnoloogiaid, mis lubavad tolmuimejal hoida selle kasutajaga alati 100 cm distantsi. Nii on kodu koristamine uue LG tolmuimejaga senisest veelgi mugavam ja lihtsam. KOMPRESSOR FOLLOW ME™ on varustatud LG KOMPRESSOR™ tehnoloogiaga, mis vähendab tolmupilve teket tolmukoti tühjendamisel.

LG KOMPRESSOR

Kuna täisnurki leidub meie majapidamistes üsna rohkelt, otsustasidki LG insenerid, et uus Hom-Bot robottolmuimeja peab senise ja tavapärase ümara disaini asemel olema nelinurkne. Tänu selle  sensoritele ning uuenenud harjastele (1,5 cm varasemast pikemad) võib uut tolmuimejat nimetada ka nurkade kuningaks, sest uudne nelinurkne Hom-Bot puhastab ära ka need nurgad, mida teised robottolmuimejad ignoreerivad.

LG SMART HOM-BOT

Sensorid annavad seadmele infot, millal tuleks peatuda ning millal keerata. Tundlikud Dual Eye 2.0™ kaamerasensorid skaneerivad põrandat, saates seadmele mitmeid kujutisi sekundis, mida tolmuimeja analüüsib, koostades ruumist täpse plaani. Tänu ultraheli- ning infrapunasensoritele tuvastab ja väldib Hom-Bot Square kergelt kõik teele jäävad takistused.

LG SMART HOM-BOT

LG Hom-Bot Square on varustatud ka Turbo režiimiga, mis lubab kasutajatel tolmuimeja erisoovide korral töötamiseks käsitsi seadistada. Lisaks tuvastab seade tänu Smart Turbo režiimile automaatselt põrandatüübi ning kohandab oma seaded vastavalt sellele.

LG Lightwave Convection ahjudel on nii mikrolaineahju kui tavalise ahju funktsioonid, mistõttu on neid lihtne kasutada – kasutajad saavad mikrolaineahju lihtsusega valmistada toite, millel on ahjutoidu kvaliteet. Näiteks selline funktsioon nagu Charcoal Lighting Heater™ kasutab söest valmistatud niite, et luua naturaalne kuumuse voog, mis küpsetab rooga sügavalt seest ning on võimeline tegema selle seest mahlaseks ning väljast krõbedaks. Samal ajal imbuvad soojalained toidu sisse, vähendades ebavajalikku soola ja rasva ning säilitades C vitamiini ja teised kasulikud ained. 20 erineva auruküpsetusprogrammiga saavad kasutajad ka kodus tervislikemaid toite valmistada. Charcoal Lighting Heater abil väheneb küpsetamisele kuluv aeg kolm korda, säästes samal ajal energiat.

LG Lightwave Oven