LG nõgus OLED teler pälvis maineka EISA auhinna

LG nõgus OLED telerimudel 55EA9800 pälvis tänavusel Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) parimate toodete valimisel 2013-2014 Euroopa teleridisaini auhinna. Uuel EA8900 mudelil on kergelt nõgus IMAX-taoline ekraan, mis on kõigest 4 mm paksune.

LG CURVED OLED TV - EISA awardUue telerimudeli ergonoomiline disain võimaldab tõetruud vaatamiskogemust. LG nõgus OLED teler näitab elutruid värve ja realistlikke pilte tänu patenteeritud WRGB tehnoloogiale. Teleri ehituses on kasutatud Carbon Fiber-Reinforced Plastic (CFRP) materjali, vähendamaks toote kaalu ja tugevdamaks ekraani.

Crystal Stand telerijalg tekitab illusiooni, justkui hõljuks ekraan õhus ning telerijalga paigaldatud helisüsteem võimaldab detailset heli. Uus telerimudel kombineerib LG juhtiva CINEMA 3D tehnoloogia ühes Smart TV võimekusega, pakkudes täiustatud vaatamiskogemust.

LG nõgusa OLED teleri esmaesitlus toimus maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2013 ning teler pälvib jätkuvalt tööstusharu tähelepanu. Eelevalt on EA8900 mudelit tunnustatud Red Dot parimatest parima auhinnaga. Lisaks sellele on kolm rahvusvahelist testimise ja sertifitseerimise asutust – TÜV Rheinland, Intertek ja VDE –  tunnustanud LG nõgusa ekraaniga OLED telerit selle kõrgel tasemel pildikvaliteedi eest.

EISA tunnustuse osaliseks sai ka LG mikroaudiosüsteem CM3430, mida tunnustati 2013-2014 Euroopa parima mikroaudiosüsteemi auhinnaga. Seadeldis sisaldab 40W 2.1 kanalisüsteemi ning LG Dynamic Loudness Algorithm’i, mis võimaldavad kõrgel tasemel helikvaliteeti.

Kõrgelt hinnatud Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsioon (EISA) auhindadega tunnustatakse tööstusharu parimaid tooteid, milles on ühendatud tipptasemel tehnoloogia, funktsioonid ja disain. EISA žüriisse kuulub 50 tehnikaajakirja esindajat 19-st Euroopa riigist.