LG G2 tutvustab nutitelefonide disainis uut suunda

LG esitles täna uut LG G2 nutitelefoni, mis on esimene seade LG uuest G-seeriast. Toote esitlusüritus toimus New Yorgis Frederick P. Rose Hall’is, kuhu kogunes ligemale 700 külalist enam kui 30-st riigist. Uus LG G2 iseloomustab LG eesmärki luua tarbijakeskseid uuenduslikke lahendusi. Tarbijate elustiili ja käitumist käsitlenud uuringule tuginedes loodi uus nutitelefon ergonoomilise disainiga ning see on varustatud praktiliste funktsioonidega, pakkudes täiustatud kasutajakogemust.

LG G2

“Meie definitsioon innovatsioonile on tehnoloogia, mis suhestub tarbijatega,” ütles LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Dr. Jong-seok Park, kes tervitas üritusel kohaletulnuid. “Innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel ole-me alati lähtunud oma tarbijatest. LG G2 on LG ajaloo ambitsioonikaim nutitelefon, mille loomisel viisime selle uurimuse uuele tasandile.”

Uuendusliku disainiga LG G2 nutitelefonil on kõik nupud paigutatud seadme tagaküljele, jättes selle küljed vabaks. Rear Key kontseptsiooni väljatöötamisel lähtuti tarbijate seas läbi viidud uuringust, mille järgi on nutitelefoni külgedel asuvatele nuppudele ligipääs suurte telefonide puhul keerukas.  Nuppude paigutamine tagaküljel ühtib kasutajate nimetissõrme loomuliku asupaigaga, mis muudab seadme käepäraseks.  Lisaks selgus uurimusest, et nuppude ümberpaigutamise tulemuseks oli ka telefonide mahapillamise vähenemine kõne ajal hääle juurdelisamise hetkel.

Pikem vajutus tagaküljele paigaldatud helinupul võimaldab kasutajatel avada QuickMemo ja kaamera, mis muudab märkemete tegemise ja pildistamise lihtsamaks. Tänu KnockON funktsioonile piisab telefoni sisselülitamiseks kahest vajutusest nutitelefoni ekraanil.

LG G2

Uuel telefonil on 5,4-tolline Full HD displei, mis on suurim omasugune, mis disainitud ühe käega kasutamiseks tänapäeva populaarsete 2,7-tollise laiusega nutitelefonide kategoorias. Lisaks on tänu LG uuenduslikule Dual Routing tehnoloogiale telefoni äärisraam vaid 2,65 mm kitsas ning IPS tehnoloogia tagab selle, et graafika oleks hea, värvid oleksid täpsed ja pilt selge.

LG G2 on varustatud Graphic RAM (GRAM) mälukaardiga, mis vähendab ekraani energiakasutust ooterežiimil kuni 26% ja suurendab seadme kasutusaega ligemale 10%. Tänu 3,000mAh akule, mis on disainitud targalt, võtmaks siseruumist viimast, on LG G2 igati valmis töötama läbi terve päeva.

Uus LG G2 on varustatud pildi optilise stabiliseerimise tehnoloogiaga, mille tulemusel on pildid selgemad ja teravamad ka liikudes või hämaras keskkonnas pildistades. Lisaks aitavad Super Resolution ja Multipoint AF funktsioonid hoida fookust.

LG G2 on esimene nutitelefon turul, mis võimaldab 24 bit/192kHz Hi-Fi taasesitust, mis toodab stuudiosarnast helikvaliteeti. Nii on tarbijatel nüüd võimalus kuulata nutitelefonist realistlikumat heli kui eales varem.

LG G2

Uuringud näitavad, et kõige sagedamini kasutatavad nutitelefoni funktsioonid on need kõige elementaarsemad nagu SMS, sotsiaalvõrgustikud, navigeerimine ning muidugi helistamine. LG G2 telefonis on aga mitmeid täiendavaid kasutajakogemuse (UX) funktsioone, mis pakuvad praktilist väärtust, keskendudes nutitelefoni populaarseimatele ülesannetele:

 • Answer Me — Vastab automaatselt kõnele, pärast helinatooni vaigistamist, kui telefoni viiakse kõrva juurde.
 • Plug & Pop — Soovitab valikuid ja seotud funktsioone, kui ühendatakse kõrvaklapid või USB juhe.
 • Text Link — Tekstisõnumites on lihtne valida teavet, mida salvestada memona või kalendrisse või kasutada otsingus Internetis või kaartidel.
 • QuickRemote — LG G2 abiga ei saa mitte ainult kaugjuhtida populaarseid koduse meelelahutuse seadmeid, vaid see võib nn. õppida ka tavalistelt kontroll-pultidelt, et see töötaks mugavalt erinevatel seadmetel erinevate nupupaigutuste ja paroolidega.
 • Slide Aside — Pakub lihtsamat multitegumtöötlust tänu võimalusele lihtsalt libistada kolme sõrmega jooksvad rakendused kõrvale.
 • Guest Mode — Kaitseb omaniku privaatsust, kuvades vaid eelvalitud rakendusi, kui võõrad/külalised kasutavad telefoni oma sekundaarse sisselogimise mustriga.

LG G2 nutitelefonil on tööstuse kõige arenenum mobiilne kiibistik, Qualcomm® Snap-dragon™ 800 protsessor.

Ülemaailmse avaürituse järgselt 7. augustil New Yorgis jõuab LG G2 järgmise kaheksa nädala jooksul müügile üle kogu maailma, alustades Lõuna-Koreast, millele järgnevad Põhja-Ameerika, Euroopa ja teised võtmeturud.

Põhiandmed:

 • Protsessor: 2.26GHz Quad-Core Qualcomm® Snapdragon™ 800 Processor
 • Displei: 5,2-tolline Full HD IPS (1080 x 1920 pikslit / 423 ppi)
 • Mälu: 32GB / 16GB
 • RAM: 2GB LPDDR3 800MHz
 • Kaamera: Tagumine 13.0MP koos OIS’iga / Ees 2.1MP
 • Aku: 3,000mAh
 • Operatsioonisüsteem: Android Jelly Bean 4.2.2
 • Suurus: 138,5 x 70,9 x 8,9mm
 • Värvid: Must / Valge
 • Erik

  Uuel telefonil on 5,4-tolline Full HD displei,Põhiandmetes 5,2 tolli…Kumb siis????

 • sss

  millal siis eestisse müüki jõuda võib ja mis hind umbes olema hakkab?