LG Display tutvustab maailma kõige õhemat Full HD LCD ekraani nutitelefonidele

LG Display teatas, et tutvustab peagi avalikkusele maailma kõige õhemat Full HD LCD paneeli nutitelefonidele. Uus 5,2-tolline ekraan on põnev edasiminek tipptaseme mobiiltelefonide turul – see võimaldab valmistada hõlpsasti käes hoitavat parima vaatamiskogemusega üliõhukesi Full HD nutitelefone.

LG Display

Kõigest 2,2 mm paksune ning 2,3 mm laiuse servaga LG Display uus ekraan on kõige õhem ning kõige kitsama ekraaniservaga mobiilseadmetele loodud Full HD LCD ekraan, mis tagab ka suurima võimaliku ekraanipinna – tänapäeval, kus mobiilseadmeid kasutatakse üha enam multimeedia vaatamiseks, on see omadus ülioluline. Lisaks on seda ekraani kasutavad seadmed ka kergemad.

LG Display

Maailma kõige õhema ekraani loomise eelduseks on äsja väljaarendatud ning LG uue ekraani peal esmakordselt tööle rakendatud LG Display Advanced One-Glass-Solution (OGS), mis on tehnoloogia viimane sõna puutetundlike ekraanide vallas. Dual Flexible Printed Circuit tehnoloogia vähendab ekraani puudutuse tuvastamiseks vajalike elektrit juhtivate ridade arvu 30 protsendi võrra. Vahetu ühenduse süsteemi ja kihtide vahel asetseva Optical Clear Resin materjali kasutamine võimaldab eredamat pilti.

LG Display

Tänu kõrgkvaliteedilisele resolutsioonile, eredusele ja kontrastile saab ekraani senisest paremini ka välitingimustes kasutada. Uuel LG Display erkaanil on 1080×1920 piksliga Full HD võimekus ning 535 niti suuruse eredus, mis ületab kõikide tänaste  mobiilseadmete Full HD LCD paneelide võimekuse. Igapäevastes tingimustes on Ambient Contrast Ratio abil ekraani kontrasti mõõtmise tulemused 3,74:1 toetudes 10 000 luxile. Seega töötab ekraan ideaalselt isegi tugeva päikesevalgusega välitingimustes. Testi tulemusi kinnitab tuntud sertifitseerimisinstituut Intertek.

LG Display