LG siseneb autotööstusesse

LG avas 10. juulil pidulikult linnaku, kus asub tööle firma uus autoosasid arendav Vehicle Components (VC) Company allüksus. Linnak asub Lõuna-Koreas Incheonis, katab üle 100 000 ruutmeetri ning pakub tööd umbes 800-le töötajale. LG näeb autotööstuses firma jaoks olulist tuleviku arengusuunda, mille nimel on Incheoni keskusesse investeeritud üle 200 miljoni euro (300 Lõuna-Korea vonni).

LG logo

Incheoni linnakus hakatakse muuhulgas arendama järgmise põlvkonna hübriidautoosasid, autosiseseid info- ja meelelahutussüsteeme, mootori komponente ning kompressoreid auto kütte-, ventilatsiooni- ja õhkjahutussüsteemidele (HVAC).

Linnakus asub lai valik teadus- ja arendustegevuse jaoks mõeldud rajatisi. Linnakusse kuulub neli põhihoonet: laboratoorium kujundusse integreeritud tehniliste lahenduste väljatöötamiseks, tootmishoone prototüüpide loomiseks ja katsetamiseks, testimishoone jõudluse, vastupidavuse ja energiasäästlikkuse hindamiseks ning teine testimishoone erinevate ilmastikutingimuste imiteerimiseks.