LG avab kodutehnikale suunatud „Nutikate leidude“ veebilehe

Juhtiv tehnoloogiafirma LG teatas hiljuti uue „Nutikate leidude“ veebilehe lansseerimisest. Veebileht on osa LG suuremast kampaaniast, mis on loodud eesmärgiga pakkuda inimestele võimalust jagada enda nutikaid ja miks ka mitte veidraid lahendusi kodumasinate kasutamiseks teistega. Ideede jagamise konkurss annab inimestele võimaluse võita LG uuenduslikku kodutehnikat. Selleks tuleb osalejal saata oma idee, mida hindavad nii veebilehe kasutajad kui ka ettevõtte esindajad.

LG Smart Discovery website

„Nutikate leidude“ veebikeskkond on sobilik kasutajate vaheliseks suhtlemiseks ning tarkade nippide jagamiseks. Inimestel on lubatud jääda iseendaks ning olla loominguline. Oma mõtteid saab vahendada nii Facebook’i, Twitter’i kui ka Google+, Pinterest’i või Tumblr’i keskkonnas.

LG tootevalikust leiab selliseid kõrgkvaliteetseid kodumasinaid nagu Door-in-Door™ külmik, 6 Motion Direct Drive pesumasin, Lightwave ahi, HOM-BOT SQUARE robottolmuimeja, KOMPRESSOR™ tolmuimeja ja TrueSteam™ nõudepesumasin, mis kõik leiavad uue kodu konkursi kuue säravaima idee autori kodudes. Võitjad selguvad erinevate kriteeriumite alusel; muuhulgas läheb arvesse ka idee populaarsus veebilehe kasutajate seas. Lisaks annavad oma hinnagu ka ettevõttepoolsed esindajad. Võistluse lõpukuupäevaks on 15. september ning võitja selgub juba oktoobri keskel.