LG nimetati aasta globaalseks innovaatoriks

LG pärjati Saksamaal, Kölnis toimunud Plus X auhinnaõhtul “Global Technology Innovator 2013” mitme erineva auhinnaga. Plus X on üks kõige olulisemaid innovatsiooni auhindu tehnika, spordi ja elustiili valdkonnas Euroopas, mida seostatakse kvaliteetsete ja kõrgtasemeliste brändidega. Esimest korda auhinna 10-aastases ajaloos läks auhind 17 erinevale tootele, mis kõik pärinesid samalt tootjalt. LG nutitelefon Optimus G ja esimene ULTRA HD TV teler olid järjepidevad võitjad sellistes kategooriates nagu innovatsioon, kõrgkvaliteet, disain, kasutajasõbralikkus ja energiasäästlikkus.

Plus X Award

 

Valik galal auhinnatud LG toodeteid:

ULTRA TV teler võitis kategoorias “Parim pildikvaliteet”

ULTRA HD TV 84LM960V teler saavutas võidu mitmes eri kategoorias nagu  kõrgkvaliteet, disain ja kasutajasõbralikkus. 84 tollise ekraaniga teler on esimene ULTRA HD maailmas, mis pakub vapustavat visuaalset kogemust ning palju erinevaid lisasid, mis muudavad teleri käsitlemise mugavamaks ja kergemaks. Tavalistest HD paneelidest neli korda parema resolutsiooniga LG Ultra HD TV loob väga hea pildikvaliteedi.

LG Optimus G, elegantse disainiga nutitelefon

LG nutitelefon Optimus G on võitnud inimeste südameid alates 2012. aasta lõpust ja nüüd võitis telefon ka Plus X auhinna žürii liikmete südamed. Nutitelefon tunnistati parimaks kõrgkvaliteedi, disaini ja kasutajasõbralikkuse kategooriates. Optimus G näol on tegemist esimese nutitelefoniga, milles on kasutatud True HD IPS Plus 4,7-tollist displeid, mis tagab erakordse pildiresolutsiooni. Samuti võimaldab 13-megapiksline kaamera teha ideaalseid kaadreid.

Keskkonnasõbralik Side-by-side külmkapp GS 9366 NECZ

Kodutehnika kategoorias autasustasid kohtunikud LG GS 9366 NECZ külmikut, mis pälvis kiidusõnu keskkonnasäätlikuse ning energiaefektiivsuse eest. Tänu LG lineaarkopressor tehnoloogiale on külmkapil A+++ energiaefektiivuse märgistus ning seade kasutab kuni 40 protsenti vähem energiat kui A++ märgistusega tooted. Nutikas “Eco” uks ja hoiusahtel võmaldavad lihtsa juurdepääsu tihti kasutatavatele toiduainetele ilma, et selleks peaks täielikult avama külmkapi ust. Mida vähem pääseb külm õhk kapist välja, seda kauem püsib toit värske. Nii on ka külmkapi energiatarve väiksem.

EA93 Ultra-Wide formaadis monitor

EA93 Ultrawide monitor on esimene monitor maailmas, mile pildiformaat vastab mõõtkavale 21:9. 29-tolline ekraan pakub lisaks rohkele vabale ruumile dokumentide, piltide ja filmide kuvamiseks ka nelja kuvari eraldamise funktsiooni ning katab SRGB värviruumi. Koos kõrgkvaliteedi ja tõetruu värviesitlusega pakub monitor erinevaid innovatiivseid lahendusi, mis sobivad nii kontorisse kui ka koju. Seega pole üllatav, et monitor võitis mitu auhinda erinevates kategooriates.

Plus X auhinnad: Märk kvaliteedist

Kümnendat aastat järjest otsustas auhindade saajad Plus X auhindade žürii, kuhu kuulusid tuntud ja tunnustatud tööstuse esindajad, ajakirjanikud ja teised olulised isikud. Selle aastaste laureaatide valikul pööras žürii erilist tähelepanu toodetele, mis on innovatiivsed ja elujõulised ka tuleviku perspektiivis ning hõlmavad endas suurepärast tehnoloogiat, energiasäästlikkust ning kindlasti funktsionaalsust.