LG Display tutvustab tehnoloogiamessil järgmise generatsiooni kuvaritehnoloogiat

Maailma juhtiv innovaator ekraanide vallas, LG Display toob tehnoloogiamessi Society for Informational Display (SID) Display Week 2013 nädala raames avalikkuse ette uusima kuvaritehnoloogia telerite, mobiiltelefonide ja muude toodete jaoks. Rõhutamaks  oma liidrirolli OLED tehnoloogias, tutvustab ettevõte nii 55-tollist nõgusat OLED telerit kui ka 5-tollist plastikust OLED paneeli ning uue põlvkonna õhukest transistorite kihiga (Thin Film Transistors – TFT) ekraani mobiiltelefonidele.

LG OLED TV

Liider OLED valdkonnas

LG 55-tolline nõgus OLED teler annab aimu sellest, kuidas disainitakse telereid tulevikus. Nõgus teler põhineb samal WRGB OLED tehnoloogial, mida kasutavad ka tavapärased telerikomplektid – seda peetakse kõige efektiivsemaks OLED lahenduseks suurte telerite puhul.

Lisaks tutvustas firma esimest korda avalikkusele purunematut ja painduvat 5-tollist plastikust OLED mobiiltelefonide paneeli. See on teretulnud tehnoloogiaarendus ajal, mil nutitelefone kasutatakse üha rohkem ja rohkemm, kuid millele on vigastused kukkumistel, löökidel ja muudel õnnetustel kerged tekkima.

LG HD LCD

 

Järgmise generatsiooni TFT LCD meetod

LG Display näitab messil ka 5-tollist ja 7-tollist HD LCD ekraani, mis põhinevad oksiid-TFT tehnoloogial. See järgmise põlvkonna tehnoloogiaks peetav lahendus võimaldab efektiivselt toota õhukesi, läbipaistvaid ja vähe energiat tarbivaid ekraane.

5-tollisel ekraanil on 1 mm laiune äär, mis võimaldab valmistada praktiliselt äärteta nutitelefone, mis on kerged ja eraldavad oluliselt vähem soojust. 7-tolline HD LCD ekraan on varustatud sisseehitatud puutetundliku tehnoloogiaga, mis võimaldab õhukestes ja kergetes mobiiliseadmetes kõrgemat puutefunktsionaalsust.

LG HD LCD

 

Kõrge resolutsiooniga monitorid ja tahvelarvutid

LG Display, mis tutvustas esimesena 84-tollist Ultra HD telerit, arendab kõrge resolutsioonilist tehnoloogiat veelgi, tuues avalikkuse ette maailma esimese 23,8-tollise Ultra HD monitori. Lisaks esitletakse 14-tollist neljakordse HD-ga (2560×1440) ekraani sülearvutitele ning maailma esimest 7-tollist Full HD ekraani tahvelarvutitele, mis ületab eraldusvõime 300 pikslit tolli kohta.

LG HD LCD

 

Teised innovatsioonid

LG Display on pühendunud kvaliteetsele, ilma äärteta ekraanide disainilistandardile. Selleks tutvustab ta lisaks eelpool mainitud 5-tollisele 1 mm-se äärega ekraanile ka 13,3-tollist Full HD LCD Neo Edge ekraani sülearvutitele, mille ääre laius on 1,5 mm ning 23,8-tollist Full HD LCD Neo Blade 5,3 mm-se äärega ekraani monitoridele. Viimaseks ning suurimaks uuenduslikuks äärteta tooteks on 55-tolline LCD ekraan videoseinte jaoks – selle ääre laius on 5,3 mm.

SID Display Week 2013 messinädal leidis aset 19-24. mail Vancouveris, Kanadas.