Ultra HD (4K) TV paneelide ülemaailmseks tarnemahuks ennustatakse 2013. aastal 2,6 miljonit

DisplaySearch Quarterly Raporti tulemustest selgub, et TFT LCD paneelide tootjatele ennustatakse 2013. aastaks 4K LCD TV paneelide 2,6 miljonilist tarnet üle kogu maailma, mis teeb aastaseks kasvuks 63 000.

4K LCD TV paneelide tarneprognoos suuruste põhiselt (2012. aasta neljandast kvartalist 2013. aasta neljanda kvartalini):

Display Search

 

Allikas: NPD DisplaySearch Quarterly Large Area TFT Panel Shipment Report

TFT LCD paneelide tootjad mängivad keskset rolli 4K resolutsiooniga LCD telerite omaksvõtmisel tarbijate seas, sest tagavad innovaatilise ning säästliku tehnilise lahenduse, mis vastab ka inimeste ootustele.

LG Ultra HD TV

LG Electronics Rahvusvahelisel CES tarbeelektroonikamessil Las Vegases. Pildil on auhinna võitnud 84-tolline Ultra HD teler, mida täiendavad 55- ja 65-tollised mudelid.

Uued suurused pakuvad sama head resolutsiooni ja paeluvat vaatamiskogemust nagu ka LG 84-tolliste klassis olev Ultra HD teler, mis pälvis Las Vegases video displeide kategoorias “Parima Innovatsiooni” auhinna. LG oli esimene firma, kes tõi Ultra HD lameekraani tehnoloogia massidesse, tutvustades esimest mudelit juba 2012. aastal.