LG ULTRA HD TELER: Ülim telerikogemus

Kui ULTRA HD telerit tutvustati eelmisel aastal , siis jätkus meedial ja teleriekspertidel selle kohta vaid kiidusõnu: „See kujutab endas ülimat telerikogemust!“

Ultra HD

 

Full HD ja 3840 x 2160 resolutsiooniga (8 miljoni piksliga) maailma esimene 84-tolline ULTRA HD teler suutis laineid lüüa oma üliterava pildikvaliteediga ja detaile esiletoova suure ekraaniga.

Esimesed vastutulelikud
On palju räägitud sellest, et kasutades nutitelefone või kaameraid ühenduses telekaga, ei ole kasutajal võimalik tegelikult teleriekraanile kuvada nendest seadmetest kvaliteetset pilti. Selle järele on aga suur nõudlus olnud ning LG oli esimene, kes tuli kasutajate soovidele vastu ning suutis selle probleemi lahendada. Nimelt tõi LG 2012. aasta augustis turule oma uusima 84-tollise ULTRA HD teleri ja see sai ülemaailmselt palju kiitussõnu. LG ULTRA HD teler võitis 2013. aasta CES Innovation Awards auhinnagalal parima innovatsiooni auhinna Video Display kategoorias.  LG on rõhutanud, et nemad realiseerisid ULTRA HD teleri tehnoloogia samal ajal, kui konkurendid alles „planeerisid“ seda.

LG ULTRA HD teleri pilt on loomulik ja väga selge isegi siis, kui ekraani vaadata kaugemalt. Full HD teleritega on ikka mure olnud, et liiga lähedalt vaadates muutuvad kujutised uduseks ning tegelikult paljud kodukinoeksperdid ei soovitagi väga lähedalt telerit vaadata. Olles aga telerist liiga kaugel, võivad teatud detailid hoopiski kaduma minna. LG on kõik need mured lahendanud ja nende uut telerit võib vaadata täpselt selliselt kauguselt nagu endal kõige mugavam on.

Ultra HD

LG ULTRA HD teleri puhul on ka 3D heleduse probleemid lahendatud. Lisaks 84-tollisele mudelile on LG valmis sepistanud ka 55-tollise ja 65-tollise ekraaniga ULTRA HD telerid, millel on sama hea kvaliteet kui ülisuure ekraaniga teleril. Samuti on uuel teleril 50W helivõimsust ja 2.2 Speaker System kõlarid.