LG tegi koostööd artistiga Pretty Lights

LG tegi koostööd Pretty Lights’iga, tõusva hip-hop artisti Derek Vincent Smith´iga tema uusima loo „Around the Block“ muusikavideo loomisel. Videos saab näha LG IPS 21:9 UltraWide monitore, mis täiendasid tänu oma laiadele, kinosarnastele ekraanidele ja multitegumtöötluse funktsioonidele ideaalselt Smithi muusikalist visiooni ja muusikatöötlemise protsessi.

Muusikavideo äratab ellu Smith´i loomingulise nägemuse loost „Around the Block“, kasutades selleks LG UltraWide monitore. Video sisuks on sümbioos inimese ja masina vahel, täpsemalt aga Smith’i ja tema UltraWide monitoride vahel.

„LG IPS monitorid on väga head tooted ning me tundsime, et parim viis, kuidas nende häid omadusi näidata, oli kasutada neid olukorras, millega meie vaatajatel on lihtsam samastuda“, ütles Strawberryfrog´i loominguline juht Kevin McKeon. „Pretty Lights on väga andekas artist ja tema muusika loomise viis ning monitori kasutamise oskused oli inspireeriv viis rääkimaks meie lugu.“

UltraWide monitorid on head töövahendid artistidele, kes loovad muusikat digitaalses keskkonnas. Monitorid aitavad muuta rütmid ideaalseks ning realiseerivad loovad lahendused. 29-tolline ning 21:9 kuvasuhtega ekraan, millel on lisaks ka 4-Screen Split funktsioon, võimaldab kasutajal töötada korraga mitmete erinevate programmidega. Samuti on monitoridel Dual Link-Up funktsioon, mis peaks igati vastama tänapäeva muusikute nõudmistele. Seda  funktsiooni kasutades saab monitori ühendada samaaegselt kahe erineva seadmega – näiteks heli töötlemisseadmega ning salvestusseadmega. Nii saavad teostatud mistahes soovitud loovad lahendused.

Lugu „Around the Block“ avaldatakse albumil nimega „A Color Map of the Sun“. Pretty Lights´i fännidel on võimalik see juba praegu ametliku veebilehe vahendusel CD-l, vinüülil või digiformaadis ette tellida.