LG täiustab Google TV’d Android 4.2.2 Jelly Bean operatsioonisüsteemiga

LG teatas täna, et nende Google TV´d täiustatakse uusima Android 4.2.2 Jelly Bean operatsioonisüsteemi versiooniga. Uuendus, mis saab saadavaks kolmandas kvartalis, lubab kasutajatel nautida senisest suuremal arvul rakendusi, sealhulgas interaktiivseid ja edasiarenenud graafikaga mänge. LG esitleb oma uue operatsioonisüsteemiga Google TV´d sel nädalal San Fransiscos toimuval Google I/O Developer konverentsil.

LG GoogleTV

 

Lisaks paremale jõudlusele, toetab uusim Jelly Bean´i uuendus Android´i baasil töötavat Native Development Kit´i (NDK). Nii on Google TV omanikel kõige laiem ja mitmekesisem rakenduste kogum, mille vahel valida. Nutitelefonide rakendused, mis on disainitud NDK´d kasutades töötavad Google TV´s peaaegu või täiesti ilma muutusteta. Tänu NDK ühilduvusele saavad kasutajad mängida nüüd rohkem mänge suuremal LG Google TV ekraanil. Selline ühilduvuse tase muudab arendajate jaoks kasvavale Smart TV rakenduste turule sisenemise märksa lihtsamaks.

„LG Google TV, millel on uusim Jelly Bean´i operatsioonisüsteem ja NDK tugi, pakub täiustatud kasutajakogemuse ja ligipääsu paljudele suurepärastele rakendustele“, ütles Havis Kwon, LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht. „Lisaks uutele Android´i rakendustele, annab uusim operatsioonisüsteem ka arendajatele Smart TV areenil kätte uued võimalused.“

Tänu LG teleripuldi võimalustele, saavad kasutajad lihtsasti hallata kogu LG Google TV sisu. Lisaks Magic Remote Qwerty intuitiivsete funktsioonidega puldile tutvustab LG ka tasuta teleripuldi rakendust, tänu millele on iga Android´i nutitelefon või tahvelarvuti lihtsasti kahekäeliseks puutetundlikuks mängupuldiks muudetav. See rakendus on ideaalne lahendus suure hulga interaktiivsete mängude jaoks, mis jõuavad peatselt täiendatud Google TV platvormile ja nõuavad mängides suuremat kontrolli, näiteks jalgpall või rallimängud.

Uusim uuendus sisaldab ka LG patendeeritud 3D Game Changer lisa, mis toob interaktiivsetesse mängudesse uue dimensiooni. 3D Game Changer toodab täielikult ruumilise efekti, näidates 2D mänge täiustatud 3D režiimil – seda sai varem näha vaid 3D seadmetega üles võetud filmides.

Android 4.2.2. Jelly Bean´i on USA’s võimalik olemasolevasse Google TV telerisse alla laadida over-the-air (OTA) teel käesoleva aasta kolmandas kvartalis. Lisaks on Google TV aasta lõpuks esimest korda saadaval ka väljaspool USA’d, kui seda tutvustatakse Korea turul.

Video uue Android 4.2.2. Jelly Bean operatsioonisüsteemiga Google TV’st: