LG avalikustab uue video: Stage Fright – So Real It’s Scary 2

LG avalikustas täna video Stage Fright – So Real It’s Scary 2, meelelahutusliku järje eelmise aasta hittvideole So Real It’s Scary. Koos uue 21:9 UltraWide arvutimonitoriga püstitab video taaskord sama küsimuse – kui realistlik on LG IPS monitoride pilt tegelikult?

LG IPS

Stage Fright – So Real It’s Scary 2 testib peidetud kaameratega teooriat, et mehed ei saa tualetis käia, kui keegi neid parasjagu jälgib. Videos installeeritakse LG IPS 21:9 UltraWide monitorid tualeti pissuaaride rea kohale. Kui pahaaimamatud härrasmehed püüavad rahulikult tualetis olla, siis näitavad ekraanid neile ilusate naiste nägusid. Mitmed mehed kogevad seepeale probleeme, sest tunnevad, et neid jälgitakse tõepoolest – tõestades nõnda, et LG IPS monitori ekraani pilt on tõepoolest realistlik.

LG IPS

 

So Real It’s Scary 1

2012. aasta populaarne viral video So Real It’s Scary algab sellega, et töölised paigaldavad LG IPS monitorid lifti põrandale. Kui kõik on paigas, filmivad peidetud kaamerad lifti kasutajate käitumist sel ajal, kui ekraanid loovad illusiooni, et lifti põrand kukub alt ära. Pilt on piisavalt veenev, et liftis olijaid šokeerida ja ehmatada, demonstreerides IPS ekraanitehnoloogia elulähedast pildikvaliteeti. Kõigest paari päevaga lõbustas see video YouTube’s üle maailma miljoneid vaatajaid, olles praeguseks kogunud 18 miljonit vaatajat.

  • ainus kylaline

    Kui piltidele vajutada, siistuleb viga 404