9 ebatavalist kohta, kuhu teler kodus panna

Interjeras1. Seda elutuba ümber kujundades otsustas disainer Marshall Watson kasutada kaht sama suurusega telerit, asetades nad kahele poole kaminat ja luues seeläbi tuppa tasakaalu.

Interjeras2. Disainer Carey Maloney kasutab oma teleri hoidmiseks 19. sajandi Hiina postamenti, mis teeb seadme tõeliseks kunstiteoseks. Talle meeldib, kuidas vana puit ja modernne metall koos töötavad.

Interjeras3. Pane teler hoopis diivani külje poolele, nagu disainer Elissa Cullman oma kontoriruumis on teinud. Nii saab ta seda vaadata nii laua tagant kui diivanilt.

Interjeras4. Pane teler kamina kohale. Stephanie Wohlner, kelle maja on enam kui 80 aastat vana, tegi just nõnda, sest kaminasims on toa tõeline kese. Ta kujundas veidi teleri tagust pinda, et seade paremini kaminaga sobituks.

Interjeras5. Liikuv telerialus – selles 1970. aastal ehitatud maja elutoas on disainer Vincente Wolf paigutanud oma teleri tammepuidust alusele, mida saab vajadusel ka liigutada.

Interjeras6. Geomeetriliselt seinal – disainer Noel Jeffrey lõi sellise paigutusega geomeetrilise kompositsiooni, mis sobib ülejäänud toaga ja lubab omanikul nelja telerit korraga vaadata!

Interjeras

7. Spetsiaalses kapis. Disainerid Andrew Halliday ja David Greer paigutasid selle teleri spetsiaalsesse seinakappi, mis on eriti tõhus lahendus väiksema elupinna puhul.

Interjeras

8. Riputa teler seinale, natuke toa keskpunktist kõrvale. Nii muutub teler välja lülitatult ruumi märkamatuks osaks. Nii tegi disainer Jeffrey Povero, kes tahtis, et teler ei oleks elutoa ainus keskne ja domineeriv punkt.

Interjeras9. Peida teler maali taha. Nii tegi disainer Steven Gambrel, kes lasi teleri oma raamatukogu seinale kinnitada ning riputas selle ette kergesti eemaldatava maali.

Loe lähemalt: http://www.housebeautiful.com/decorating/odd-places-for-tv