LG uus MT93 on arvutimonitor ja nutiteler ühes seadmes

LG Electronics tõi turule uue 27-tollise MT93 IPS Personal Smart TV teleri, mis on mõeldud just neile, kes tahavad suurt ekraani ilma suure loodusliku jalajäljeta. Suurepärase Smart TV võimekuse ja ühenduvusega arvutimonitor on eriti sobilik näiteks üksinda elavatele inimestele ja tudengitele. Sellel on kvaliteetne IPS ekraan ning elegantne disain, mis täidab arvutimonitori ülesandeid ja harmoniseerib igasuguse modernse sisekujundusega.

LG MT93 Smart TV monitor

MT93 tagab ligipääsu laiale sisuvalikule veebis, ülekannetele, VoD-le ja nii kohalike kui globaalsete tootjate rakendustele. Smart Home abil on LG laia sisumaterjali valikut mugav sirvida. Tervet LG Smart TV platvormi on niivõrd mugav kasutada, et selle kasutajaliidest koos Smart Home’i ja teiste rakendustega auhinnati hiljuti 2013 iF kommunikatsioonidisaini auhinnaga.

LG Smart TV platvorm võimaldab WiDi ja Miracasti abil ka mugavalt sisu jagada ja ekraane peegeldada. Mobile High-definition Link (MHL) abil saavad kasutajad mängida mänge või kuvada nutitelefoni sisu MT93 teleris, laadides samal ajal oma telefoni akut. Loomulikult tuleb teleriga kaasa LG järgmise põlvkonna Magic Remote, mis kasutab Smart TV ökosüsteemis navigeerimiseks häält, liikumist, kerimis- klikkimiskontrolli. MT93-l on ka Picture-in-Picture (PIP) võimekus, mis tähendab, et kasutaja saab kahte erinevat pilti samaaegselt ekraanil kuvada, näiteks surfata samal ajal Facebookis ja vaadata oma lemmikkomöödiat.

LG MT93 Smart TV monitor

LG IPS Personal Smart TV on arvutiga ühendatult väga kõrgekvaliteediline monitor. Sisse ehitatud veebibrauseriga saab ilma arvutit kasutamata internetis surfata – selleks on tarvis vaid MT93 külge klaviatuur ja hiir ühendada. Lisaks sellele on seadmel kaks HDMI ja kolm USB porti, mis teeb andmete ülekandmise eriti lihtsaks.

MT93 kasutab LG In-plane Switching (IPS) ekraanitehnoloogiat, mille pildikvaliteedile on vähe võrdseid. IPS ekraani pilt on oluliselt kvaliteetsem kui Twisted Nematic (TN) ja Vertical Alignment (VA) tehnoloogiaga ekraanidel – pildid on realistlikud iga nurga alt.

Õhuke CINEMA SCREEN disain aitab vaatajakogemusele kaasa. Elegantse raamiga tuleb kaasa ka stiilne telerijalg.

MT93 IPS Personal Smart TV-d tutvustatakse ametlikult aasta teises pooles.