LG demonstreerib Mobile World kongressil nelja uut Optimuse seeriat

LG Electronics (LG) esitleb Mobile World kongressil (MWC) Barcelonas nelja uut lisa Optimuse seeriale. Need on G, Vu:, F ja LII, mis on kõik varustatud LG uue generatsiooni tehnoloogiaga. Neil on väljapaistev riistvara, tipptasemel ekraanid ja tarbijakeskne kasutajaliides. Iga seade esindab erinevat külge LG nutitelefonide ekspertiisist.

LG tõi oma siiani kõige ambitsioonikama nutitelefonide strateegia turule eesmärgiga müüa igas kvartalis 10 miljonit nutitelefoni ja kahekordistada 4G LTE seadete müük 2013. aastal. G ja Vu: seeriate lipulaevad on suunatud kallimate nutitelefonide kasutajasegmendile, F ja L seeriad on aga massitooted, vastavalt 4G LTE ja 3G turgude jaoks.

Optimus G

 

LG Optimus G Seeria — kvaliteetse riistvaraga supertelefonid

Alates LG Optimus G turule toomisest eelmises septembris on toode pälvinud märkimisväärselt palju auhindu ja häid arvustusi. Selle põhjuseks võib lugeda telefoni kõrgekvaliteedilise ekraani, 4G LTE tehnoloogia, suurepärase disaini ja innovatiivse kasutajaliidese. Optimus G töötati välja LG Chem, LG Display ja LG Innoteki tihedas koostöös.

Optimus G on maailma esimene nutitelefon, mis kasutab Qualcomm’i võimast Snapdragon™ S4 Pro Quad-Core protsessorit. LG True HD IPS Plus ekraan ja Zerogap Touch tehnoloogia kuvavad kvaliteetseid pilte ja tagavad intuitiivse puutetundlikkuse. Lisaks riistvarale, stiilsele disainile ja ilusale ekraanile on Optimus G-le lisatud ka kasutajasõbalik kasutajaliides koos selliste rakendustega nagu QSlide, QuickMemo ja Live Zooming. 4G LTE võtmeturgudel müügile tulnud Optimus G on nüüd teinud debüüdi rohkem kui 50 riigis.

Optimus G seeria uusim liige, Optimus G Pro tuli hiljuti välja Koreas. Optimus G Pro on 4G LTE tehnoloogiatoega telefon, millel on 5,5-tolline Full HD IPS ekraan ja uued rakendused, nagu näiteks Dual Recording ja Virtual Reality (VR) Panorama.

Optimus Vu

LG Optimus Vu: Seeria — suured ekraanid

LG Optimus Vu: on uus 4G LTE hübriidseade, mis ühendab nutitelefoni mobiilsuse ja tahvelarvuti ekraanieelise. Seadmel on 5-tolline 4:3 ekraan, mis on ideaalne dokumentide, e-raamatute ja multimeedia materjali vaatamiseks, samuti ka interneti sirvimiseks. Hiljuti tuli Korea turule ka teine seade samas sarjas – Optimus Vu: 2. Seeria pakub kasutajale selliseid rakendusi nagu Vu: Talk ja QRemote.

Optimus F

 

LG Optimus F Seeria — 4G LTE nutitelefon igaühele

LG’s Optimus F Seeria on ideaalne 4G LTE kategooria toode, mille kaks telefoni, Optimus F5 ja Optimus F7, disainiti spetsiaalselt neile, kes hakkavad 3G võrgu pealt 4G LTE-le üle minema. Uue Optimus F Seeria turule tulek sel aastal võimaldab LG-l kiirelt 4G LTE turul laieneda. See toob peale 4G kiiruse kaasa ka terve rea kasulikke rakendusi ning ei nõua kõrget tasu nagu enamik 4G telefonidest. Nii Optimus F5 kui Optimus F7 nutitelefoni demonstreeritakse esmakordselt LG boksis Mobile World kongressil.

Optimus L Series II

 

LG Optimus LII Seeria — Ainulaadse disainikeele jätk

Optimus LII Seeria inkorporeerib endasse rafineeritud LG L-Style disainifilosoofia. Igaüks neist 3G telefonidest representeerib väga selgelt LG disaini DNA-d. Optimus LII seeria on veelgi ilusam kui L Seeria ning selle arendusel peeti silmas nelja elementi: sujuv vorm, laserterav kontuur, soe tagumise külje disain ja kodunupp koos nutika LED valgustusega. Optimus L3II, Optimus L5II ja Optimus L7II on kõik Mobile World kongressil vaatamiseks väljas.

Loov ja sõbralik kasutajaliides

LG jätkab kõige arenenuma kasutajaliidese väljatöötamist, et pakkuda 4G ajastul kasutajakeskseid rakendusi suure resolutsiooniga ekraanidel. LG nelja suure nutitelefonide seeria hulka kuulub terve rida rakendusi, mis disainiti nende seadete riistvara maksimaalselt kasutama.

QSlide, mis tuli välja koos LG Optimus G-ga, võimaldab mugavalt kahte täissuuruses akent korraga kuvada ja seeläbi palju efektiivsemalt erinevaid ülesandeid sünkroniseerida. Hiljuti uuenduskuuri läbinud QSlide võimaldab nüüd samaaegselt kuvada ka kaht täissuuruses rakendust, muuta nende suurust, positsiooni ja läbipaistvust vastavalt vajadusele. Video, brauser, memo, kalender ja kalkulaator on kõik kohandatud LG multitasking’ut toetava kasutajaliidesega. Dual Recording ja Virtual Reality (VR) Panorama on kaks kõige uuemat lisa, mis on disainitud kasutama uusimat Full HD ekraanitehnoloogiat.