LG tutvustab nutiteleritega sobivaid heli- ja videoseadmeid

LG Electronics (LG) demonstreeris 2013. aasta video- ja audiotooteid. Valikus on ka väljapaistev BH9430PW 9.1-kanaline kõlarite süsteem, NB4530A Sound Bar ja BP730 Blu-ray mängija koos Smart TV funktsiooniga. Need tooted illustreerivad LG pühendumust intuitiivse nutiteleri vaatamiskogemuse loomisel.

LG BH9430PW kodukinosüsteem

BH9430PW – tõelised kinohelid

 

BH9430PW on kõrgekvaliteediline surround sound kõlarite süsteem, mille 9.1 kanalit lisavad tavapärasele 5.1-kõlaritele veel neli kanalit ja teeb heli kuulamisest tõelise kogemuse. Neli mitmesuunalist piklikku tallboy stiilis kõlarit täidavad terve ruumi ühtlaselt heliga. 3D Surround Processer analüüsib ja jagab heli sinna, kuhu seda optimaalse taseme säilitamiseks on vaja.

BH9430PW ühildub NFC tehnoloogiaga, mistõttu saab seda juhtmevabalt juhtida. Samuti oskab see veebi sirvida ja sisaldab iPod dokki. Hilisõhtuseks telerivaatamiseks on nendel kõlaritel eraldi režiim – Private Sound Mode. Selle abil saadavad kõlarid kogu heli otse vaataja nutitelefoni, et teised pereliikmed saaks rahus magada.

NB4530A Sound Bar – täiuslik kaaslane telerile

NB4530A Sound Bar’il on õhuke disain mustade ja hõbedaste elementidega, mistõttu sobib see eriti hästi tänapäeva õhukese profiiliga teleritega. Sound Bar toodab rikkalikku heli koos 2.1 kanaliga, 310W kõlarite ja LG poole välja arendatud 3D Sound Processor’iga. Kõik need lisad on kompaktselt koos ühesainsas üksuses, et ruumi säästa. Stiilne 35mm kõrgune Sound Bar on seega täiuslik kaaslane modernsele telerile.

Seadmel on HDMI tugi ja Audio Return Channel (HDMI ARC) ning oskab seega teleri heli ilma lisakaabliteta mängida. Sellel on olemas ka Bluetooth võimekus, et nutitelefonidest, tahvelarvutitest ja sülearvutitest oleks mugav juhtmeta heli mängida. Sound Bari on võimalik nii seinale kinnitada kui ka kapi peal hoida.  NB4530A Sound Bar ühendub juhtmeta LG uuemate teleritega ning kasutab 3D Sound Processor’it, et teleri heli tõeliselt rikkalikuks muuta.

BP730: LG 3D Blu-ray mängija, mis sobitub nutiteleriga

BP730 3D Blu-ray mängija sisaldab mitmeid nutiteleri valikuid, nagu Video-On-Demand (VOD) ja oskust juhtmeta ühenduda. Samuti on tulekul sellised VOD teenused nagu Hulu Plus, Pandora, Netflix ja YouTube. Oma laia partnervõrgustiku tõttu tagab LG kasutajale meelelahutusliku kogemuse sõltumatult sellest, kas tal omab Blu-ray plaate. BP730 toetab ka NFC tehnoloogiat, mistõttu on nutitelefonidest ja teistest mobiilsetest seadmetest lihtne sisu laadida.

Seda paketti ja tema viimistletud sisu autasustati 2013. aasta CES Innovation Awards auhinnaga.

BP730 Blu-ray mängijat on lihtne juhtida LG Magic Remote kontrollpuldiga. Seadmel on ka kahetuumaline protsessor, sest see sisaldab ka võimsat otsingufunktsiooni, mis kogub kõik tulemused VOD jaoks kokku ja kuvab neid mugavalt samas lehitsejas. Sõltumata sellest, kas sisu vaadatakse 2D-s või 3D-s, kuvab BP730 ikka ehedate värvidega pildikvaliteeti.

  • Raina

    Tere! Millal jõuab see kodukinosüsteem Eestis müüki? Ja mis vahe on BH9430PW ja BH9530TW-l?