LG Optimus G kogub arvukalt auhindu

LG nutitelefon Optimus G (E975) tunnustati jaanuari algul toimunud Consumer Electronics Show (CES) messil auhinnaga Innovatsiooni, Disaini ja Inseneritöö Auhindade Wireless Handsets kategoorias. Auhinna vääriliseks loeti telefoni tehnilised spetsifikatsioonid, esteetika, disain ja tervikpilt võrdluses konkurentidega.

LG Optimus G (E975) Android telefon

Sellest ajast, mil telefon 2012. aasta kolmandas kvartalis turule tuli, on Optimus G korjanud auhindu üle terve maailma. Nutikas telefon sai innovatsiooniauhinna Korea Electronic Show’l (KES) oma Zerogap Touch tehnoloogia eest, mis parandab ekraani puutetundlikkust ka kaotab õhuaugud. Disaini eest sai Optimus G 2012. aasta novembris iF Design Product auhinna.

Lisaks heale disainile ja heale riistvarale on Optimus G väga keskkonnateadlik telefon. Optimus G Sprint versioon sai USA-s ULE Platinum Certified märgi, mis on kõrgeim keskkonnaalane tunnustus, mida UL Environment ja Sprint annavad. Samuti andis Carbonfund.org Foundation tootele CarbonFree® Product Certification märgi. Carbonfund.org on juhtiv organisatsioon globaalse soojenemise alal, hinnates indiviidide ja äriliste organisatsioonide mõju keskkonnale.

Lisaks auhindadele on Optimus G saanud arvukalt häid arvustusi erinevates meediumites üle terve maailma. USA juhtiv tarbijaajakiri hindas selle number üks nutitelefoniks ja ka Jaapanis võeti nutiseade soojalt vastu – see sai väga hea koha enim müüdud telefonide nimekirjas kõigest paar nädalat pärast turule tulekut.

  • Cen Trossmann

    Kaameraga ei saa ühendust. Taastasin algseaded. Milles asi?