LG demonstreerib ISE 2013 messil uusi kommertsekraane

LG Electronics (LG) toob Integrated Systems Europe (ISE) 2013 messil avalikkuse ette terve rea digitaalseid kommertsekraane ehk sildisüsteeme. Powerful and Professional sildi all näitab LG tõelisi järgmise põlvkonna tooteid, mille hulka kuulub ka maailma esimene 84-tollise ekraaniga Ultra HD Multi-touch Signage, Smart Mirror ja uued läbipaistvad ekraanid. ISE on maailma suurim professionaalsete integreeritud audio- ja visuaalsüsteemide mess, mis toimub 29.-31. jaanuaril Amsterdamis.

LG Integrated Systems Europe (ISE) 2013

Muljetavaldavad 3D ekraanid

Kõiki külalisi tervitab LG boksis 3D videosein, mis koosneb neljakümne üheksast 55-tollisest ekraanist (mudel 55WV70MD). Sellel seinal on üks õhemaid keresid maailmas – seadmed on kõigest 5,3 mm paksused, mis jätab mulje, nagu vaataks inimene üht hiiglaslikku ekraani. LG demonstreerib ka seda, kuidas 3D ekraane on võimalik lõbustusparkides või spordivõistlustel realistlikuma kogemuse loomiseks kasutada. Film Patterned Retarder (FPR) 3D süsteem on suurte rahvahulkade jaoks ideaalne, pakkudes ruumilist efekti ökonoomiliselt ja kergelt, kasutades ilma patareideta prille.

Heledad väliekraanid

Erinevalt tavalisest televiisorist peavad õues kasutamiseks mõeldud ekraanid olema nähtavad kõikvõimaliku valguse ja ilmaga. LG ekraanimudel WX50MF IPS ekraan on oma 2000 nitiga hea lahendus pilkupüüdvateks välireklaamideks. Kui teised, 1500 nitiga ekraanid lähevad pimedaks juba 85°C juures, siis LG väliekraan töötab veel isegi 110°C juures. Samuti säilitab ekraan äärmiselt erinevate vaatenurkade juures täiuslikud värvid ja kontrasti. Selle ekraani puhul on ka halduskulud väiksemad, sest see on konkurentidest 30 protsenti energiasäästlikum. Nimelt kohandavad kohaliku valgustuse ja Smart Energy Saving funktsioonid ekraani LED tagavalgustust vastavalt sellel kuvatavale pildile.

Maailma suurim Ultra HD kommertsekraan

Sellel aastal on ISE messil LG lipulaevaks 84-tolline maailma suurim Ultra HD ekraan (mudel 84WS70), millel on tavapärasest HD-st neli korda suurem resolutsioon (3840 x 2160 pikslit). Kolm sellist ekraani asetatakse messil üksteise kõrvale, et kuvada erinevate moedisainerite elusuuruses loomingut. Ultra HD ekraani Multi-touch versioon (mudel 84WT70) demonstreerib oma interaktiivseid võimalusi Google Maps abil. LG boksi külalised saavad Street View abil kogeda tõelist Ultra HD virtuaalset tuuri omaenda valitud sihtkohta. 84WT70 mudel on ideaalne ka informatsiooni kuvamiseks haridusega seotud asutustes, muuseumides, galeriides, ostukeskustes ja kaubamajades.

Futuristlik läbipaistev ekraan

LG läbipaistvat ekraani (mudel 47TS50MF) on näiteks mugav kasutada ostuautomaatides, kus see näitab valitud toote pilte ja selle kohta tehtud videot, maksimeerides visuaalse osa ostust. Kui toode on valitud, mängib ekraan ostjale lõbusa animatsiooni selle kohaletoimetamisest.

Ekstra laiad ekraanid

LG demonstreerib ka seda, kuidas elulistes situatsioonides efektiivselt eriti laiu 21:9 ekraane (mudel 29WR30) kasutada. See ekraan sobib hästi nii uudiste kui reklaamide kuvamiseks, aga ka kodudesse virtuaalseks bänneriks, mis kuvab näiteks infot bussiaegade, kultuurisündmuste, jms kohta.