LG näitas CESi messil kaht uut Google TV-ga telerimudelit

LG Electronics (LG) tutvustas Las Vegases toimunud elektroonikamessil CES laiendatud Google TV-ga teleriseeriat. Uutel, stiilse disainiga mudelid (GA7900 ja GA6400) pakuvad eriti intuitiivset kasutamiskogemust.

LG Google TV teler

Google’i viimane platvorm ja LG uuendatud Magic Remote Qwerty koostöös on häälotsing ja Primetime kiirgiid eriti efektiivsed. LG Google TV eesmärk ongi kasutajasõbralikkusele uue tähenduse andmine. Nüüd on teleri kasutamine taaskord lihtne. Smart Home süsteem organiseerib rakendused ja ülejäänud sisumaterjali erinevat tüüpi „kaustadesse“. Samuti on My Interest Cardi kaudu võimalik saada värskemaid uudiseid ning kohalikku ilmateadet.

Teleris saab navigeerida uuendatud Magic Remote Qwerty teleripuldiga, mis ühendab eelmise versiooni omadused uhiuue ja täieliku klaviatuuriga. Samuti on hääljuhtimist loomulikumaks muudetud, mis teeb Google’i otsinguvõimalused lihtsalt kasutatavaks.

LG Google TV teler

LG Smart TV dual core CPU võimaldab kiiretsi menüüsid ja interneti sirvida ning videosid vaadata. Tänu lisaprotsessori jõule on TruPicture XD Engine’ga võimalik kiiresti pilte lehitseda, samuti on parem piltide värvigamma ja kontrast.

LG on uue mudeli puhul kasutanud oma CINEMA SCREEN disaini, mis teeb selle õhukeseks ja modernseks. Ekraani paksus ja raamid on minimaalseks viidud. Koos stiilselt disainitud telerijalaga on LG Google TV elutoas stiilne element.

LG Smart TV koos Google TV-ga oskab ilma juhtmeta ühenduda mitmete erinevate seadmetega. Tänu viimasele Androidi YouTube’i rakenduse uuendusele on nüüd nutitelefonide ja tahvelarvutite sisu võimalik läibi Wi-Fi võrgu Google TV-ga ühendada ja nii näiteks soovitud videod otse teleris kuvada.

Mänguritel on aga tõenäoliselt hea meel kuulda, et Google TV-s on juba eelinstallitud OnLine® rakendus, mis muudab teleri ka ilma konsoolita täielikuks mänguplatvormiks. Tänu sellele rakendusele on paljud kõrge kvaliteediga mängud teleris saadaval läbi pilveteenuse. LG Google TV on samaaegselt ka CINEMA 3D võimekusega ning sisaldab endas seetõttu FPR tehnoloogiat, mis loob filmide ja mängude jaoks ilma ühegi segava faktorita 3D efekti.

LG Google TV tuleb turule ainult USAs.