LG tutvustab kinokvaliteedi tasemel projektsioonitehnoloogiat

LG teatas, et on turule toomas 100-tollise Laser Display süsteemi (mudel: HECTO), millel on nii Smart TV kui Digital TV võimalused, tõetruu pilt ning väline Ultra Short Throw (UST) projektsiooniseade, mis on võimeline kuvama pilte väga lühikese vahemaa tagant. Ainulaadne süsteem pakub Full HD 1080p resolutsiooni ja tänu LG täiustatud laseripõhisele valgustussüsteemile suurt kontrastsust.

LG HECTO Laser Display lazer projektor

“LG 100-tolline Laser Display süsteem muudab projektsioonitehnoloogia sobivaks nii koosolekuruumi kui elutuppa,” ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon.

Kõrge kontrastiga pilt, mida süsteemi 100-tolline ekraan kuvab, on sarnane kinoelamusele. Minevikus oli niivõrd suure pildi näitamiseks vaja märkimisväärset vahemaad, mis muutis selle kodustes oludes ebapraktiliseks. Kasutades aga UST projektsiooniseadet võimaldab see kasutajatel paigutada objektiiv vaid 56 cm kaugusele ekraanist. LG Laser Display süsteemi ekraan pakub Full HD resolutsiooniga 1080p ja 10000000:1 dünaamilist kontrastsuse suhet, tänu millele näeb erksat ja kontrastset pilti mistahes valgusoludega keskkonnas.

LG HECTO Laser Display lazer projektor

Laser Display süsteem toetab LG Smart TV platvormi, millega tulevad kaasa kõik premium mudelite lisad nagu Smart World, LG Cloud, Magic Remote ja Inteli WiDi tehnoloogia tugi. Lisaks on süsteemil ka digitaalne TV tuuner ning kasutajatel on võimalik tänu LG Premium Content lisale lihtsasti ligi pääseda SNS platvormidele nagu Facebook ning VoD teenustele nagu Netflix. Samuti saab LG Cloud’i kaudu korraldada oma isiklikku sisu – pilte, videoid, muusikat.

LG HECTO Laser Display lazer projektor

LG Smart TV platvorm pakub kohandatavat esikuva ja nutikaid ühenduvusvõimalusi lihtsustamaks juurdepääsu nutitelefonis, sülearvutis, salvestusseadmel ja internetis leiduvale sisule. Tänu sisseehitatud WiDi-le ja Wi-Fi-le on sisu juhtmevabalt jagatav mistahes välise seadmega. Magic Remote puldi abil, millel on neli kontrolli meetodit – hääl, liigutused, osutamine ja ratas, on teenuste ja väliste seadmete vahel liikumine läbi esikuva muudetud äärmiselt mugavaks.

LG Laser Display süsteemil on kaks 10W sisseehitatud kõlarit, mis ühildatud projektsiooniseadmega, et toetada realistliku filmikogemuse saamiseks ruumilist heli. Seadmel endal on LG stiilne Dynamic Arc Design stiil. Lisaks järgib 100-tolline ekraan LG CINEMA SCREEN disainifilosoofiat, tänu millele on see sobiv mistahes sisekujundusega.

Laseripõhine valgustussüsteem kasutab spetsiaalseid lampe, mis peidetud projektsiooniseadmesse, pakkudes kõrgkvaliteedilist pilti ning kõrvaldades vajaduse elavhõbeda järele. Antud süsteem võib toimida kuni 25000 tundi ilma vahetuseta – viis korda kauem kui elavhõbeda baasil töötavad lambid. Elavhõbeda kaotamine on üks LG sammudest muutumaks senisest veelgi keskkonnasõbralikumaks, pakkudes samas kõrgkvaliteedilist olmeelektroonikat.

LG Laser Display süsteemi mitmekülgsed funktsioonid muudavad võimalikuks selle kasutamise ka ettevõtluses – antud seadmega on mugav läbi viia nii videokonverentse kui teha keerukaid multimeedia esitlusi.