LG CES-I messil: 3D videosein ja 84-tolline Ultra HD digitaalsilt

8.-11. jaanuaril toimub Las Vegases rahvusvaheline elektroonikamess Consumer Electronics Show (CES), kus LG demonstreerib oma kommertsekraanide ehk digitaalsete sildisüsteemide viimaseid uuendusi.

LG CES

Valiku hulka kuulub 55-tolline 3D videosein, 84-tolline Ultra HD Multi-touch, EZ Sign TV, Smart Mirror ja paljud teised lahendused. LG kasutab oma toodete puhul IPS paneele ja Smart Energy Saving tehnoloogiat.

LG on digitaalsiltide vallas töötanud mitmete prestiižsete brändidega, nagu McDonald’s, KFC, Nike, Kia, Hyundai ja Vodafone. LG ekraanid on kasutusel mitmes maailma transpordi sõlmpunktis, nagu näiteks Sydney rahvusvaheline lennujaam. See aasta plaanib LG messil näidata, mis teeb tema tooted niivõrd eripäraseks.

3D videosein ja Ultra HD

Videosein koosneb tervelt 122-st 55-tollisest WV70MD ekraanist ning on kõigest 5,3 mm õhuke. Vaatajal tekib tõeline tunne, et ta vaatab tegelikult ühtainsat hiiglaslikku ekraani.

84-tolline Ultra HD Multi-touch Signage toob Ultra HD B2B turule. CES-il saavad huvilised suhelda selle viie-puutepunkti ekraaniga ning tutvuda näiteks maailmakuulsate muuseumite kunstiteoste reproduktsioonidega. Eriti suur pikslitihedus võimaldab pintslitõmbeid tõeliselt lähedalt vaadata. Peale suurendamise on võimalik ka pilti pöörata ja ekraanile sõnumeid kirjutada.

EZ Sign TV

Ka see eksponant on CES-i messil vaatamiseks väljas. EZ Sign TV võitis CRN-i aasta toote auhind 2012, suuresti tänu oma kohandatavatele sisu kuvamisvõimalustele. See sobib nii reklaamimiseks, multimeedia mängimiseks ja otse-eetri näitamiseks. Turundamiseks sobib hästi ka Smart Gate Media Pole, mida näidatakse messil koos Smart Mirroriga – ekraaniga, mis on samaaegselt peegel ja monitor.

LG ärilt-ärile lähenemine

Digitaalse sildisüsteemi kasutamine muutub aina populaarsemaks ning 2016. aastaks oodatakse müügitulu kuuekordset kasvamist võrreldes 2009. aastaga. LG tooteid kasutatakse nii toodete kui teenuste reklaamimiseks, tudengite ja professionaalide õpetamiseks, avalikes asutustes abivahendina või avaliku informatsiooni kvalimiseks.

LG deminstreerib oma tooteid ka 29. jaanuril Amsterdamis toimuval messil Integrated Systems Europe 2013 (ISE).