LG toob turule uudse hääljuhtimistehnoloogiaga Magic Remote’i

LG toob turule täiesti uue Magic Remote’i kontrollpuldi versiooni oma CINEMA 3D Smart TV telerite tarvis. Uue disaini saanud seadmel on täiustatud hääljuhtimise funktsiooni, et antud käsklused oleks võimalikult loomulikud ja lihtsad. Uuendatud teleripuldil on jätkuvalt neli kontrolli meetodit – hääl, liigutused, osutamine ja ratas – mis teevad Magic Remote’st universaalseima kontrollseadme turul.

Magic Remote 2013 teleripult

„LG on pühendunud uuenduslike võimaluste pakkumisele koduses meelelahutuses. Magic Remote on seega meie CINEMA 3D Smart TV üks alussammastest,“ kommenteeris LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Uuel Magic Remote versioonil on eriti täpne hääljuhtimise funktsioon ning koos liigutus-, ratas- ning osutamiskontrolliga paistab see intuitiivne seade oma konkurentide hulgas tõeliselt välja,“ lisas ta.

LG Magic Remote’i arukas hääljuhtimise tehnoloogia teeb telerile sõnalise käskluse andmise varasemast lihtsamaks. Uue Natural Language Recognition tarkvara eesmärk on teha häälkäskluste andmine võimalikult sarnaseks tavalise kõnega ning viia see lähemale tavapärasele suhtlemisele. See tähendab, et enam pole vajadust teha käskluse ja soovitava pealkirja vahel ebaloomulikku pausi – nüüd võib öelda lihtsalt „Näita mulle Gangnam Style’i videot!“ ja Magic Remote saab sellest aru.

Magic Remote 2013 teleripult

Nii võib seda universaalset kontrollseadet lugeda koduse kinokogemuse oluliseks osaks, mis teeb sisuni pääsemise oluliselt lihtsamaks. Sellega saab kontrollida kõikvõimalikke seadmeid, sealhulgas nutitelereid, digibokse ja Blu-ray mängijaid. Osutamisfunktsioon teeb Magic Remote’st ka efektse seadme telerimängude mängimiseks. Ratta abil on lihtne veebilehekülgede vaadet üles ja alla kerida või näiteks pilti suurendada ja vähendada – see on eriti kasulik näiteks Google Maps rakenduse puhul. Kindlate liigutustega pääsevad kasutajad aga kiiresti tihti kasutatavate menüüde või rakendusteni. Näiteks vahetab Magic Remote kanalit, kui kirjutada sellega õhku soovitud kanali number.

Uuel Magic Remote’il on kaks versiooni – üks tuleb kaasa LG standardsete CINEMA 3D Smart TV mudelitega ning teine rohkem täiustatud CINEMA 3D Smart TV mudelitega. Täiustatud Magic Remote versioonil on LED tagavalgustusega nupud pimedas tegutsemiseks ning kompaktsem disain, mistõttu on seadet mugavam käes hoida. Sageli kasutatavad nupud on paigutatud vastavalt, et kontrollpult tunduks käes võimalikult loomulik.