LG toob turule nutika tindita mobiiliprinteri Pocket Photo

LG Electronics (LG) teatas, et toob turule PD221 Pocket Photo – nutika mobiiltelefoni printeri. See nutitelefoni kaaslane võimaldab printida kõrge kvaliteediga materjali ja ühendub seadmega mugavalt ilma juhtmeta. Pocket Photo rakendus Androidi nutitelefonidele võimaldab aga kasutajal oma lemmikpilte kiiresti toimetada ja neid QR koodiga Facebookis või teistes sotsiaalvõrgustikes nähtavaks teha.

Stiilne LG Pocket Photo on üks väikseimatest ja kergeimatest mobiilide fotoprinteritest tervel turu. Selle suurus on 72x120x24 mm ja kaalub kõigest 215 g. Seda on mugav nii käes hoida kui ka kotis kaasas kanda. LG Pocket Photo, mille disainimisel on keskendutud eelkõige kergesti kasutatavusele, prindib 5,1×7,6 cm pilte ja on suurepäraseks kaaslaseks nutitelefonile.

Pocket Photo Androidi rakendus, mille saab endale Google Play kaudu alla laadida, teeb piltide toimetamise nutitelefonis eriti lihtsaks. Muuhulgas võimaldavad erinevad tööriistad ka printida piltidele QR koode ja kõikvõimalikke vajalikke tegevusi, näiteks lõikamine ja värvimine.

Piltidele QR koodide lisamisega loob LG Pocket Photo suurepärase kanali prinditud foto ja veebikommuuni vahel. QR koode saab lugeda ükskõik millise skaneerimisrakendusega. LG Pocket Photoga on seega võimalused sotsiaalsuseks ja loovuseks tõeliselt piiramatud.

LG Pocket Photo toetab Bluetoothi ja NFC-d (Near Field Communication). See kasutab ZINK® tinditut printimistehnoloogiat, mistõttu pole mingit vajadust kallite tindikassettide järele. Siinkohal teeb tööd hoopis kuumus, mis aktiveerib värve moodustava keemia ZINK 2.0 paberi sees. Tavapärase printimisega võrreldes on ZINK’i tindivaba paberi tehnoloogia vähem määriv ja pildid püsivad kauem kvaliteetsed.