LG tutvustab maailma esimest 21:9 eriti laia UltraWide Monitori

LG Electronics (LG) teatas, et turule on tulemas uus LG EA93 UltraWide Monitor, mis on esimene 21:9 formaadiga kuvar maailmas. 29-tolline ekraan sisaldab muuhulgas ka 4-Screen Split rakendust ja 100-protsendilist sRGB värvisüsteemi, võimaldades paremini samaaegsete tegevuste ja multimeediaga tegelemist. Produktiivsuse maksimeerimiseks kuvab IPS display eriti realistlikke värve ja teeb tootest muljetavaldava kuvari nii koju, kontorisse kui stuudiosse.

LG EA93 IPS monitorid

Multitasking kodus ja kontoris

UltraWide Monitori teeb asendamatuks tööriistaks tema lai 29-tolline ekraan, mis võimaldab mitmeid aknaid samaaegselt kuvada ning mitmetest lehekülgedest koosnevate dokumentide puhul lehed üksteise kõrvale laiali laotada.

LG EA93 IPS monitorid

Vajalikuks tööriistaks on UltraWide Monitor ka graafika professionaalidele. Kuvar võimaldab kunstnikul piiratud ajaga rohkem ära teha. 4-Screen Split rakendus jaotab ekraani neljaks segmendiks, millest igaüht saab vastavalt vajadusele eraldi kohaldada.

Graafilised disainerid kasutavad tihti mitmeid ekraane, et oma materjali võrrelda ja kontrastiks seada. Samal ajal võivad erinevad monitorid tekitada erinevusi värvides. UltraWide kuvar suudab aga oma sisu Dual Link-up abil kahe välise seadmega ühendada, elimineerides erinevused värvides. Lisaks pakub kuvar 100-protsendilist sRGB värviruumi, mis on graafikutele eriti vajalik, sest muudab värvid eriti realistlikuks.

LG EA93 IPS monitorid

Filmide ja multimeedia jaoks täiuslik

UltraWide kuvari 21:9 formaat on väga sarnane kinoekraanide mõõtmetele. Selle kinolik väljendusviis mängib filme nii, nagu see algselt mõeldud oli. Olulist rolli mängib ka IPS ekraanitehnoloogia, mis võimaldab realistliku värviruumiga pilti vaadata ükskõik millise nurga alt. Nelja erineva omaduse kombinatsioon, 21:9 ekraan, suurepärane pildikvaliteet, puhtad värvid ja LG CINEMA SCREEN disain, teeb UltraWide Monitorist ideaalse variandi filmide ja mängude jaoks. Samuti saab sellel kuvada mänge ja videoid otse nutitelefonist, kasutades selleks MHL ühendust. Kaks 7W stereo kõlarit teeb sellest täieliku meelelahutuskogemuse.

LG UltraWide Monitori tutvustatakse sel kuul Koreas ja mujal maailmas on see saadaval paari järgneva nädala jooksul.

Spetsifikatsioon

EA93
Ekraani suurus 29 tolli
Formaat 21:9
Resolutsioon 2560×1080
Värviruum sRGB 100%
Paneel IPS
Heledus (Typ.) 300 nitti
Kontrast (Typ.) Mega
Vaatamisnurk (Ver./Hor.) 178/178
Reageerimisaeg 5ms GTG
Liidesed DVI-D Dual x1, HMDI x2 (MHL x1), USB 3.0 (1 up, 3 down),Display Port x1, PC Audio In, Headphone Out