Sisedisainis hakkab talv saabuma

Suve möödumisega lähevad ka sisearhitektuuri trendid aina enam talve nägu – soojade ilmade kadumine toob kaasa muutuseid nii ruumide stiilis kui värvivalikutes.

Sisedisainis hakkab talv saabuma

Populaarne  aasta lõpu trend on boheemia stiil, mida ilmestavad värvid, mustrid ja aksessuaarid. Värvivalikut inspireerib elust pulbitseva boheemia elustiili tunnetus, ruumid on kaunistatud pilkupüüdvate mustritega.

Lamp

Suve ja kevade värviküllus jääb tooniandvaks ka talvel, küll aga muutuvad värvitoonid ja varjundid. Kevad ja suvi toovad kaasa pigem erksad toonid, näiteks päikesekollase, kuid talvel on põhiliseks värvipaletiks pastelsed ja valged pinnad. Et sooja olustikku tekitada, kasutatakse palju ka tugevaid punaseid toone – Pantone värvidest on näiteks Fiery Red ja Chinese Red head näited. Neid võib kombineerida kahvatuma kontrastse tooniga, näiteks taevasinise või mineraalrohelisega.

Boheemia stiilile on kontrastiks maalähedane idülliline stiil, mis loob mugava ja klassikast inspireeritud atmosfääri. Maalähedast efekti tekitab ka pisut kasutatud ilmega šikk mööbel. Stiilne maakodu on siin inspiratsiooni allikaks, luues magamiseks ja töötamiseks isikliku ja mitteametliku ruumi.

Sisedisainis hakkab talv saabuma

Kamin on maalähedases stiilis suurepärane fookus. Samuti sobivad siia juurde mugava välimusega tugitoolid oma suurte ja pehmete istmepatjadega.

Loe lähemalt talvise sisearhitektuuri kohta DesignBuildSource koduleheküljelt!