Android 4.2: Uus maitse Jelly Bean’i kommile

Android 4.2 viib Jelly Bean’i kiiruse ja lihtsuse täiesti uuele tasemele – uus ja nutikas kaamera, uus viis trükkimiseks ja palju muud.

Android 4.2 Jelly Bean

Android 4.2 Jelly Bean

Vinge panoraamkaamera

Ülal, all ja ümber Sinu – see on kaamera, mida pole enne nähtud. Tänu Android 4.2-le saab nüüd lihtsasti liita pildid üheks uskumatuks ja vingeks panoraamiks, mida saab vaadata nii oma telefonis, jagada Google+ keskkonnas ning lisada Google Mapsile, et muuta see nähtavaks kõigile üle maailma.

Android 4.2 Jelly Bean

Nutikam klaviatuur

Sõnumite kirjutamine liikvel olles on tänu Gesture Typing võimalusele nüüd lihtsam kui iial varem – lihtsalt libista oma sõrmega üle tähtede, mida soovid lisada, ning tõsta sõrm iga sõna lõpus ekraanilt. Tühikute pärast ei pea üldse muretsema, sest need lisatakse sinu eest automaatselt.

Klaviatuur oskab iga järgmist sõna juba oodata, nii et võid terveid lauseid kirjutada lihtsalt soovitatud sõnu valides. Nii saad enneolematult kiiresti oma sõnumeid trükkida.

Androidi sõnaraamatud on nüüd veelgi täpsemad ja paremini seostatud. Parandatud „tekstist kõneks“ võimekus ja häältrükkimine on tõeliselt välja töötatud. Häältrükkimine töötab isegi ilma selleta, et arvutil oleks andmeühendus – nii saad igal pool ainult kõneledes trükkida.

Loe täpsemalt Androidi kodulehelt!

 • anon

  Millal tuleb 4.2 Optimus L5’le?

 • mart

  Millal tuleb 4.2 Lg L9’le?

 • LG Electronics

  Tere,
  Hetkel puudub meil täpne info, millal uut Androidi-uuendust Optimus L5 ja L9 telefonidele oodata võiks. Kui peaks midagi selguma, siis anname sellest kindlasti oma blogi ja/või Facebook’i fännilehe kaudu märku! Seniks olge palun ootel!
  Heade soovidega,
  LG

 • mart

  Kui ma mõned päevad tagasi LG kirjutasin sain vastuseks ,et L9 saab uuenduse märtsis ja või juhtuda ,et varem.