LG uudistooted Berliinis toimuval IFA messil

Sel aastal Belriilis toimuval IFA messil saab tutvuda LG Electronicsi põnevate audio- ja videotoodetega. LG on juba saavutanud juhtiva positsiooni 3D telerite turul ning püüdleb nüüd samale positsioonile ka audiovisuaalsete toodete seas, kus ettevõtte tugevuseks on lisaks 3D nutiteleritele ka suurepärane seadmete ühilduvus ning uudne disain.

Helielamus uuele tasemele

Näiteks on messil väljas BH9520TW 3D kodukinosüsteem nelja tornkõlariga, mille eri suundades välja paisatav 3D heli on igati võrreldav IMAX kino või suurte ooperimajade akustikaga. 360kraadise Reflectoriga ning 3D Sound Zooming tehnoloogiaga varustatud seadeldis sünkroniseerib väljalastavat heli 3D ekraanil kuvatavate objektide asukoha ja liikumisega.

LG BH9520TW 3D heli kodukinosüsteemid

Mõistagi on kodukinosüsteemil kõik vajalikud nutiteleri funktsioonid, mis võimaldavad ligipääsu ulatuslikule sisurakenduste valikule ning ühenduvust Bluetoothi, USB ja WiFi kaudu.  SIMPLINKi abil saab kogu kodukinosüsteemi juhtida ühest telekapuldist või Androidi ning iOS nutitelefonide puldirakendusest.

Teine põnev uudistoode on NB3520A kompaktne sound-bar süsteem võrguvaba bassikõlariga – juhtmete ja kaablite pundar on nüüd minevik. LG 3D ruumiline protsessortehnoloogia ning lihtne õhuke disain teevad sellest toote, mis sobib ideaalselt moodsat kujundust ning ehedat kodukinoelamust hindavasse kodusse. Bluetoothi kaudu või USB abil jõuab kõlaritesse muusika eri nutiseadmetest nagu telefon, tahvelarvuti vmt. Lisaks on LG arvestanud toote puhul ka seda, et toodet oleks võimalikult lihtne seinale paigaldada.

Nutikad videoseadmed

LG esitleb messil ka põnevat Smart TV Upgraderit SP820, mis teeb mistahes tavalisest telerist nutiteleri. Seadeldis loob teleri kaudu ligipääsu ulatuslikele sisu- ja rakenduste kollektsioonidele veebis, nutiteleris vmt, ühenduseks on muuhulgas kasutusel uuenduslik Wi-Fi Direct™. Navigeerimiseks on SP820l kaasas LG Magic Remote ning mõistagi on seade mahutatud muljetavaldavasse ultraõhukesse kesta.

HR929S ja HR929D Blu-ray™ mängija HD Broadcasting vastuvõtja, salvestaja ja nutiteleri funktsionaalsusega kuuluvad samuti LG eriliste uudistoodete hulka. HD-tuuneriga Blu-ray mängijad tagavad parima kvaliteediga pildi ning salvestuse nii sisemistele kui ka välistele seadmetele. Et saada ligi mobiilis, sülearvutis või muudel andmekandjatel olevale multimeediasisule, on nendel Blu-ray mängijatel võimalus ühenduda Wi-Fi Direct™ ja DLNA abil. Need seadmed sobivad ideaalselt Smart TV keskkonnas sisalduvate filmide vaatamiseks või LG App Store’is eri rakenduste kasutamiseks.

Järjekordne tõmbenumber messil on BP620 Smart Blu-ray™ Disc Player meelelahutus­keskus, mis on teenitult vaimustushüüetega ülekuhjatud. Meelelahutuskeskusel on sisse­ehitatud nutitelerifuntksioonid ning võrguvaba ühendus väliste seadmetega. Ka BP620 loob ideaalse võimaluse Smart TV keskkonnas sisalduvate filmide vaatamiseks või LG App Store’is eri rakenduste kasutamiseks.

Pilkupüüdev dokitav kõlar

Üks edevamatest seadmetest messil on kahtlemata Apple’i mobiiliseadmetele loodud ND8520, mille AirPlay tehnoloogia abil saavad kasutajad kuulata oma iTunes’i muusikakollektsiooni terves kodus Wi-Fi kaudu ühendatavate seadmetega. Lisaks on ND8520 varustatud USB pordiga, mis toetavad muusika edastust MP3 ning WMA formaadis. Seadet võib juhtida nii puldist kui ka nutitelefonidele loodud LG Bluetooth rakendusega. 80vatised 2.1-kanalilised kõlarid ning võimas basskõlar loovad tõeliselt muljetavaldava heli.

LG ND8520 dokitavat kõlarit

Lisaks tutvustab LG ka ND5520 dokitavat kõlarit, mille abil saab kuulata muusikat või raadiot nii Apple kui ka Android-seadmetelt. Samuti esitleb LG messil nutiseadmete generatsioonile loodud uudse funktsionaalsusega dokitavaid kõlareid ND4520 ja ND3520.