LG Cinema 3D Smart TV teeb läbimurdelise tehnoloogiaga teleritööstuses revolutsiooni

Vaid harvadel juhtudel on tehnoloogia arengusuund nii mõjuvõimas, et suudab muuta terve maailma ostuharjumusi. Elektripirnid lükkasid kõrvale õlilambid, muusikakassetid põhjustasid vinüülplaatide hinguselemineku ja nutitelefonidel on uuel millenniumil õnnestunud seljatada  PDA-telefonide tööstus.

LG 55LM960V 3D Smart TV teler

LG Electronics on hetkel sarnases olukorras. Kõigest 18 kuu jooksul on LG tegevus teleritööstust oluliselt mõjutanud. Põhjuseks oli FPR ehk Film Patterned Retarder tehnoloogiaga varustatud 3D Smart TV turuletoomine, mis esitas väljakutse menukale 3D TV tehnoloogiale. Erinevalt SG 3D teleritest ei vaja LG Cinema 3D nutitelerid regulaarset laadimist vajavaid raskeid ja kogukaid prille, vaid on varustatud kergemate, soodsamate ja värelusvabade prillidega.

Konkureerivad 3D tehnoloogiad on võistelnud tarbijate heakskiidu eest ja sellega seoses on teadlikkus 3D toodetest kasvanud. Kui populaarsed 3D filmid muutusid kättesaadavaks ka DVD-l, osutus see kaalukaks argumendiks, et 3D Smart TV-sse panustada – esmajoones peeti silmas lastega peresid. Turu-uuringu firma DisplaySearch järgi on 3D telerite selleaastane oodatav müük  25 miljonit eksemplari.

Lisaks mugavale ja värelusvabale kasutajakogemusele esineb LG 3D Smart TV puhul vähem kõne segunemist. LG Cinema 3D Smart TV on pälvinud meedias rohkelt positiivset vastukaja, mis on kaasa aidanud toote tutvustamisele 3D teleriturul ja selle liidripositsiooni kinnistamisele.

Muutes suure osa oma teleritoodetest 3D-suutlikuks, tugevdab LG oma positsiooni 3D turul veelgi. Lisaks esitles LG Cinema Screen disaini, mis vähendas 3D nutitelerite raami ning suurendas suurima teleri 84-tollini, mis on võimeline kuvama 8 miljonit pikslit. Iga-aastase sündmusega LG Cinema 3D Game Festival on LG loonud seose mõjuka mängukogukonnaga.

Nutiteleri erilisuse, 3D-sisu, kasutajasõbralikkuse (User Experience) ja –liidese (User Interface) kombinatsioon on aidanud LG-l tarbija vajadustele vastu tulla.