LG OLED teler valiti parima ekraaniga tooteks Euroopas

LG võitis kõrgelt hinnatud Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) 2012 parimate toodete valimisel kaks auhinda. OLED TV mudelid 55EM970V ja 55EM975V võitsid parima ekraani auhinna ning CINEMA 3D Smart TV telerimudel 55LM960V pälvis parima toote tiitli nutitelerite kategoorias. EISA auhindu aitasid välja valida 50 tehnikaajakirjade esindajat 19 Euroopa riigist.

LG 55EM9600 OLED teler

LG Home Entertainment Company presidendi ja tegevjuhi Havis Kwoni sõnul on EISA auhinnad ettevõttele kinnituseks, et LG on Euroopas koduse meelelahutuse valdkonna liider.

Kvaliteetse pildiga LG OLED ekraaniga teler on kõige suurem ning õhem maailmas. LG uudsed tehnoloogiad 4-Color Pixels ja Color Refiner rakendavad tavalise kolme värvi asemel nelja (punast, rohelist, sinist ja valget). See võimaldab kuvada teleriekraanile loomulikke värve, mida on mugav vaadata mistahes vaatenurga alt.

LG 55EM9600 OLED teler

Eelnevalt on CNET hinnanud 55-tollist OLED-telerit rahvusvahelise tehnikamessi CES 2012 “Best of CES” ning “Best of Show” auhindadega. Parim toode selgitati välja Consumer Electronics Show käigus, kus osales 2700 ettevõtet. Lisaks pälvis OLED teler Korea World IT Show 2012 auhinna “Republic of Korea Presidential Award for Multimedia Technology”.

LG 55LM960V CINEMA 3D Smart TV teleri kasutamismugavust suurendab kaugjuhtimispult Magic Remote ning selle hääletuvastusseade Voice Recognition, kiirvalija nimega Wheel, viipetuvastusprogramm Magic Gesture ning kursorirakendus Pointing. Lisaks võimaldab LG Smart TV kasutajaliides rakendustele kiiremat ja lihtsamat ligipääsu. Tänu LG poolt kasutusel olevale Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloogiale, võimaldab LG CINEMA 3D Smart TV märkimisväärselt parema kvaliteediga 3D elamust. NANO täis-LED valgustustehnoloogia kindlustab aga ühtse valgusjaotuse, mille tulemuseks on ere, selge ja sujuv pilt. LG 55LM960V CINEMA 3D Smart TV mudeliga tulevad kaasa ka mugavad 3D prillid.