Kasuta nutitelefoni, et juhtida audioseadmeid

Kui palju on Sinul kodus kaugjuhtimispulte? Tehnoloogia kiire arengu ja evolutsiooniga seoses on tarbijatele hädavajalike elektrooniliste seadmete arv oluliselt kasvanud, ning sellest tulenevalt ka neid seadmeid kontrollivate pultide arv. Consumer Electronics Association’i andmetel on keskmises majapidamises neli kaugjuhtimispulti.

Kas oleks võimalik kaugjutimispultide arvu vähendada ning lihtsustada seeläbi oma elu?

LG Bluetooth Remote App on mõeldud just selleks! Bluetooth Remote App võimaldab kasutajatel muuta oma nutitelefon puldiks, millega on võimalik juhtida mõningaid LG uusimaid audiosüsteeme, sealhulgas Micro Audio (CM2820) ja Docking Speaker series (ND8520 / ND5520 / ND4520 / ND3520). Bluetooth Remote App on kergesti installeeritav, selleks tuleks klikata nupule Google Play’s või App Store’is.

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote muudab kasutajate elu lihtsamaks ja nutikamaks

Bluetooth Remote App võimaldab kontrollida LG audioseadmeid kasutades selleks oma nutitelefoni. Bluetooth Remote App toimib paralleelselt telefoni tavapäraste funktsioonidega nagu helistamine, Facebooki ja Twitteri jälgimine ning veebisaitide külastamine. Selle tulemusena väheneb vajaminevate kaugjuhtimispultide arv ning täiustub nutitelefoni funktsionaalsus.

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote pult

(Vali nutitelefonis LG Bluetooth Remote App, et luua ühendus LG audioseadmega)

Kontroll erinevate sisude üle

LG Bluetooth Remote App on teiste sarnaste rakendustega võrreldes unikaalne, kuna see võimaldab teha valiku nutitelefoni mitme playlisti vahel. See võimaldab ligipääsu ning kontrolli sisu üle CD, USB ning isegi raadio puhul (võimsus võib vähesel määral varieeruda sõltuvalt seadmest, millega ühenduses ollakse). Antud rahendus võimaldab telefoni abil distantsilt kontrollida EQ- ning ajaseadistusi.

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote pult

(Kontrolli, millisele sisule soovid ligipääsu)

Kasutaja, kes kuulab oma nutitelefonist muusikat, saab paari lihtsa klikiga parema heli saavutamiseks panna oma playlisti kõlama läbi LG Micro Audio või Docking Speaker seeria. Samas pole see veel kõik. LG Bluetooth Remote App’i abil võib sisestada CD/USB Micro Audio’sse või USB Docking Speaker’isse, omades samal ajal oma nutitelefoni kaudu nii ligipääsu kui kontrolli neis sisalduva sisu üle

Kui kasutaja sisestab USB Micro Audio’sse, siis valides LG Bluetooth Remote App menüüst “function”, juhitakse ta pop-up menüüsse ning antakse võimalus valida CD või USB vahel. Olles valinud USB, tuleb klikata “list” ning seejärel ilmub draiveril olev muusika koheselt nutitelefoni ekraanile.

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote pult

Heida pilk peale ka videole, kuidas LG Bluetooth Remote App töötab.

Kiired ja lihtsad sammud selle uue ning laheda rakenduse saamiseks

LG Bluetooth Remote App’i mitmekülgsus ning kasulikkus on muljetavaldav. See on saadaval kõikidele androididele ning iPhone’ile.

Kasutajatel on võimalik valida kolme lihtsa meetodi vahel, et endale LG Bluetooth Remote App alla laadida.

Meetod 1

  1. Androidi kasutajatel tuleb avada Goole Play, iPhone’i kasutajatel App Store
  2. Järgnevalt tuleb otsida ‘LG Bluetooth Remote’
  3. Olles rakenduse installeerinud, otsib nutitelefon automaatselt audioseadmeid või –süsteeme, millega ühendust luua

Meetod 2

Teine lihtne võimalus rakenduse installeerimiseks on skanneerida allolev QR kood.

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote pult

Meetod 3

Lihtsaim viis on ühendada oma nutitelefon LG audioseadmega, misjärel küsitakse automaatselt, kas on soov LG Bluetooth Remote App installeerida.

LG Bluetooth Remote pult

LG eksklusiivne Bluetooth Remote App on nüüd Euroopas saadaval LG kodukinosüsteemidele nagu CM2820 ja ND8520. Seega pole põhjust ootamiseks, et selle uue tootega tutvust teha! (Märkus:  kättesaadavus ning ajastus võib eri regioonide lõikes varieeruda.)

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote pult

LG Bluetooth Remote App’i abil on möödas need päevad, kui tuli diivani tagant või kohvilaualt pulti taga otsida.