LG on müünud viis miljonit LTE nutitelefoni

LG teatas, et nende LTE nutitelefonide ülemaailmne müük on tänaseks küündinud viie miljoni eksemplarini. Juunikuuks oli müüdud neli miljonit LTE nutitelefoni, millele lisandus juulis veel miljon müüdud eksemplari – laias laastus müüdi üks LTE telefon iga 2,5 sekundi järel.

LG Optimus LTE II Android telefon

LG esitles esimest LTE nutitelefoni LG RevolutionTM möödunud aasta mais USA-s ning suurendas globaalsete LTE nutitelefonide turuletoomisega LTE sihtrühma. LTE teenust pakkuvates riikides (sh Korea, USA, Jaapan, ning valitud turud Euroopas ja Aasias) on hetkel saadaval enam kui kümme erinevat LG LTE nutitelefoni.

Kuigi populaarseimaks LG nutitelefoniks on Optimus LTE, mida on müüdud kaks miljonit eksemplari, on käesoleva aasta märtsist alates uut Optimus Vu telefonimudelit müüdud juba üle 500 000. Hetkel on käimas ettevalmistused Optimus Vu viimiseks ülemaailmsele turule ning senised müüginumbrid näitavad tarbijate heakskiitu. Maikuus turule toodud 2GB RAM LTE nutitelefon Optimus LTE II on olnud aga kiireima müügiga LTE telefon, mille müük küündis esimese 70 päeva jooksul poole miljoni eksemplarini.

Jefferies & Company aruande kohaselt on LG LTE patentide hulgas ülemaailmne liider, mille väärtuseks on enam kui 8 miljardit USA dollarit. Intellektuaalse omandi konsultatsioonifirma TechIPM analüüsis käesoleva aasta teiseks kvartaliks U.S. Patent and Trademark Office’is registreeritud LTE-ga seotud patente ning selle tulemusena selgus, et  LG patentide hulk tervikuna on suurim.