Spordivaim sisse LG QuickMemo™-ga

Saada julgustavaid sõnumeid läbi LG Facebooki kampaania.

Eelmise nädala lõpus tegi LG avalikuks virtuaalsesündmustekampaania, milles Facebooki fännid saavad saata toetavaid sõnumeid, märkida omaenda võidumomendid ja jagada neid LG QuickMemo™-s, unikaalses LG Mobile’i UX rakenduses.

QuickMemo™ Optimus L3 (E400)

Algava spordihooaja tähistamiseks korraldab LG Mobile digitaalse sündmuse „Vii oma unistused LG QuickMemo™-ga uuele tasandile“, mis koosneb kahest osast.

Esimesel sündmusel, mis toimub 6.-18. juulil, saavad osalejad näidata üles toetust oma lemmiksportlastele või sõpradele, kes püüavad sporditulemusi saavutada. Selleks tuleb neile LG Mobile’i Facebooki lehel läbi LG QuickMemo™ julgustavaid sõnumeid saata (www.facebook.com/LGMobile).

Kampaania teises osas saavad fännid osaleda LG Mobile’i Facebooki lehe interaktiivses mängus, kus saab üles märkida omaenda olulised spordimomendid ning erinevaid üritusi sõpradega jagada, kasutades selleks LG QuickMemo™ 19. juulist 12. augustini.

Osalejatel on kampaania osana võimalus LG Facebooki lehel võita Optimus nutitelefone.

LG QuickMemo™ on võimalik kasutada paljudel LG telefonidel, sealhulgas LG Optimus Vu, Optimus L7 ja Optimus 4X HD. See võimaldab kasutajatel memosid ja märkmeid vaid hetkega kirja panna, ilma selleks eraldi rakendust avamata.