Fritz Hansenil valmis uus tooli- ja valgusseeria

Fritz Hansen sai valmis kahe uue tooteseeriaga – Cecile Manzi disainitud Minuscule tooliseeria ja Christian Delli disainitud KAISER Idelli lambiseeria.

Toolid

Toolid ja valgustid

Minuscule illustreerib skandinaavlaste kuulsat informaalset stiili. See on lihtne ja erudeeritud disain, mis ühendab oma ilmes meistrite traditsioonid ja tööstustoodangu. Istme vorm on kaetud käsitsi õmmeldud, vastupidava kattega, lisandiks on nahast detail mis jookseb mööda vormi kontuurjooni.

Toolid ja valgustid

Fritz Hansen lisas kollektsiooni ka originaalse disaini ikooni – KAISER Idell lambikollektsiooni, mille disainis 1930ndatel Saksa hõbedasepp Christian Dell.

Valgustid

Lambid representeerivad Bauhausi ajastut, mis sobitab need hästi Arne Jacobseni ja Poul Kjaerholmi töödega. Asümmeertriline disain on sellele tüübile vägagi omane.

Valgustid

Kõrgekvaliteedilisest terasest lambid on saadaval oma originaalsetes värvides, käsitsi värvituna. Oma unikaalse kvaliteedi, täpse inseneri- ja meistritööga sümboliseerib KAISER Idelli seeria originaalsust, kaunist skulptuurilist vormi ja puhast disaini.

Loe rohkem siit.