Emotsionaalne isikupära, vastukaaluks omadustepõhistele nutitelefonidele

Viimasel ajal on nutitelefonide tootjad keskendunud sellele, et pakkuda tarbijatele viimase aja tehnoloogiat, kuid mitte sellele, et toode tõesti kasutaja vajadustele vastaks ja talle emotsionaalset kogemust pakuks. Tänapäeval on nutitelefon kasutaja identiteedi, väärtuste ja eelistuste peegliks. Seade hõlmab intiimset informatsiooni ja on paljude jaoks väga isiklik element. PRADA ja LG teevad juba kolmandat korda koostööd, et luua unikaalne nutitelefon, mis mitte ainult ei paku usaldusväärseid rakendusi, vaid kujutab endast ka ainulaadset filosoofiat.

LG Prada (P940) Android telefon

Kasutajaliides

LG 3.0 PRADA Phone’i teevad unikaalseks need elemendid, mis PRADA disaini filosoofia ellu äratavad. Nende hulka kuulub ka PRADA kasutajaliides. Erinevalt teistest tootjatest, kes kasutavad standardset liidest, kajastub siin PRADA minimalistlik disain.

Olulised kasutajaliidese elemendid on:

  • Värvipalett: must, valge, söehall
  • Ikoonid: eraldi disainitud ikoonid, mis toetavad minimalistlikku üldteemat. Need on kujundatud ainult ühe joone tõmbamisega. Kasutajad saavad ka alla laetud rakenduste puhul sama teemat kasutada, et tagada järjepidevus.

Saffiano

LG ja PRADA koostöö seisneb ka selles, et LG 3.0 PRADA Phone’i tagumisel küljel on PRADA signatuuri, Saffiano muster. Selle mustri lisamine annab telefonile pehmema ja isikupärasema üldilme.

LG ja PRADA disainerid töötasid tihedalt koos, et muster plastikule lisada ning kindlustada selle sobivus lamedatele ja kumeratele pindadele. Tänu Saffiano lisamisele on telefoni tunnetus intiimsem, samuti on see meeldetuletus sellest, et antud telefon on nii funktsionaalne kui ka omanäoline.

LG Prada (P940) Android telefon

Üldine disain

Seda seadet luues lähenesid LG ja PRADA protsessile lihtsalt ja minimalistlikult. Telefon näeb sale, lihtne ja elegantne välja.

Nutitelefonil on ka LG Floating Mass Technology nimeline signatuur, mis rõhutab optiliselt selle õhukest korpust ja minimaalset nuppude arvu. Telefon on kõigest 8,5 millimeetri paksune. Samuti, PRADA logo nii telefoni ees- kui tagaküljel tuletab meelde luksusliku moemaja rolli LG 3.0 PRADA Phone’i arendamisel ja disainimisel.  

LG 3.0 PRADA Phone on rohkem kui lihtsalt omaduste nimekiri − see on kogemus. Kasutajad naudivad selle moe-orientatsiooniga nutitelefoniga veedetud aega, sest seda telefoni kasutades saavad nad oma isiklikke väärtusi ja identiteeti väljendada. Pealegi, see on esimene ja ainus nutitelefon maailmas, mille kohta on tehtud viiteid nagu “emotsionaalne side” ja “seksikas Androidi telefon”.

  • reigo

    selle hind ?

  • reigo

    mis selle telefoni hind on ??